۱۶ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۰۷
کد خبرنگار: 2862
کد خبر: 83584000
۱ نفر

برچسب‌ها

هفت هزار سرویس مدرسه در قم فعال است

قم-ایرنا- مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم گفت: در سال تحصیلی جاری، هفت هزار سرویس مدرسه، بیش از ۲۵ هزار دانش‌آموز استان را جابه‌جا می‌کنند.

مرتضی عزتی روز شنبه در جلسه شورای آموزش‌وپرورش استان قم بیان کرد: سرویس مدارس استان ازنظر کیفی وضعیت مطلوبی در سطح کشور دارد.

وی ابراز کرد: در مدت ۱۰ سال گذشته همکاری و تعامل مطلوبی بین دستگاه‌های استانی در ارائه خدمات سرویس مدارس انجام‌گرفته است.

عزتی گفت: بعد از اصلاح قیمت سوخت بسیاری از رانندگان سرویس مدارس با مشکل اساسی روبه‌رو شده‌اند اما هرگز فعالیت آن‌ها متوقف نشده است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قم بیان داشت: درصورتی‌که مجموعه مدیریت استان تمهیدات لازم را بیندیشد این سازمان آماده خدمات‌رسانی به سرویس مدارس روستایی است.

۴ میلیون تومان تسهیلات به پژوهش‌های پیرامون اعتیاد ارائه می‌شود
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر قم نیز بیان کرد: در مباحث پژوهشی در صورت که موضوع این تحقیقات در قالب ۲۰۰ عنوان ستاد مبارزه با مواد مخدر استان باشد تا ۴ میلیون تومان تسهیلات ارائه می‌شود.

ابوالفضل شریفی در ادامه اضافه کرد: درصورتی‌که یک پارک آموزشی در رابطه با آسیب‌های اجتماعی در قم راه‌اندازی شود، موضوع فرهنگ‌سازی و کاهش آسیب‌های اجتماعی روند مطلوبی به خود می‌گیرد.

وی گفت: اردوگاه ۱۵ خرداد آموزش‌وپرورش ظرفیت تبدیل‌شدن به نمایشگاه و پارک دائمی آموزش و پیشگیری از اعتیاد و سایر آسیب‌های اجتماعی را دارد.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =