دانشجویان کردستانی با بلیت نیم بها به سینما می‌روند

سنندج - ایرنا - رئیس حوزه هنری کردستان گقت: به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو بلیت پردیس سینمایی بهمن سنندج و سینما آزادی بیجار در تمام سانس‌ها برای دانشجویان به صورت نیم بها عرضه می‌شود.

امین مرادی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: براساس این تصمیم، تمام دانشجویان دانشگاه‌های استان کردستان روز شنبه با ارائه کارت دانشجویی خود می‌توانند با تهیه بلیت نیم‌بها، فیلم‌های مورد علاقه خود در این ۲ سینما را به تماشا بنشینند.

وی افزود: فیلم های مطرب به نویسندگی و کارگردانی مصطفی کیایی، لیلاج به کارگردانی داریوش یاری، چشم و گوش بسته به کارگردانی فرزاد موتمن و فیلم بنیامین به کارگردانی محسن عنایتی از جمله فیلم‌هایی است که در حال حاضر در پردیس سینمایی بهمن سنندج اکران می‌شود.

رئیس حوزه هنری کردستان اضافه کرد: همچنین فیلم‌های منطقه پرواز ممنوع به کارگردانی امیر داسارگر، هزار تو به کارگردانی امیر حسین ترابی و زنانی با گوشواره‌های باروتی به کارگردانی رضا فرهمند از دیگر فیلم‌های اکران شده در این سینماست که در هر سه سانس برای دانشجویان به صورت نیم بها است.

وی یادآور شد: از میان این فیلم‌ها ۲ فیلم مطرب به کارگردانی مصطفی کیایی و چشم و گوش بسته به کارگردانی فرزاد موتمن در سینما آزاد بیجار نیز اکران می‌شود و دانشجویانی که در این شهرستان تحصیل می‌کنند نیز می‌توانند با تهیه بلیت نیم بها این فیلم‌ها را ببینند.

پردیس سینمایی بهمن سنندج به عنوان بزرگترین پردیس سینمایی غرب کشور با سه سالن سینمایی، گالری، کلاس های آموزشی، کافی شاپ و دیگر فضاهای جانبی با امکان پخش دالبی و سیستم های پیشرفته سرمایشی و گرمایشی در سنندج ۷۵۹ صندلی دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =