۲۴۷ داوطلب انتخابات مجلس در گلستان ثبت نام کردند

گرگان - ایرنا - معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری گلستان گفت: تا پایان ششمین روز ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، ۲۳۲مرد و ۱۵ زن در فرمانداری‌های منتخب ۶ حوزه انتخابیه استان گلستان نام نویسی کردند.

عبدالرضا چراغعلی شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار داشت: ۴۰ نفر برای حوزه انتخابیه گمیشان، بندرگز، کردکوی و بندرترکمن، ۴۰نفر برای حوزه انتخابیه گنبدکاووس، ۷۲ نفر برای حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا، ۱۹ نفر برای حوزه انتخابیه علی آبادکتول، ۳۳ نفر برای حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر و ۴۳ نفر برای حوزه انتخابیه مینودشت، گالیکش، مراوه تپه و کلاله ثبت نام کردند.

 وی از داوطلبان خواست با توجه به اینکه فردا شنبه شانزدهم آذر آخرین روز ثبت نام است نام نویسی خود را به ساعات پایانی روز موکول نکنند.

ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از دهم آذرماه آغاز شده بود.

استان گلستان با ۶ حوزه انتخابیه اصلی، ۷ نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد که ۲ نفر از حوزه گرگان و آق قلا ، یک نفر از رامیان و آزادشهر، یک نفر از علی آباد، یک نفر از کردکوی، بندرترکمن و بندرگز، یک نفر از گنبدکاووس و یک نفر از مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه به مجلس شورای اسلامی راه خواهند یافت.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دوم اسفند امسال /۹۸/ برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =