شوک در والیبال ارومیه / استعفای اجباری یا عمل جراحی سرمربی؟

ارومیه- ایرنا- تیم والیبال شهرداری ارومیه این روزها در حالی با شوک روبرو است که برخی از منابع آگاه از استعفای اجباری «مصطفی کارخانه» و برخی دیگر نیز از شدت بیماری و نیاز این مربی صاحب‌نام به عمل جراحی خبر می‌دهند.

امسال پس از ۲ سال ناکامی، حضور تیمی پرستاره‌ با هدایت «کارخانه» در شهر عشاق والیبال تا حدودی امید و شادی را به هواداران مشتاق شهر ارومیه بازگردانده‌است اما این سرمربی صاحب‌نام /یکشنبه گذشته/ به دلایل نامعلومی در دیدار هفته دهم تیمش مقابل پیام مشهد، در کنار بازیکنان خود حضور نداشت.

«پیمان رضایی» مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه طی روزهای اخیر خبر از شدت بیماری سرمربی این تیم /کارخانه/ و اعزام وی به تهران برای انجام عمل جراحی خبر داد اما برخی منابع آگاه مدعی هستند که «کارخانه» در هدایت تیم با مشکل ناهماهنگی و منسجم نبودن بازیکنان روبرو است و برخی از این بازیکنان از حضور کارخانه در جایگاه سکانداری این تیم ناراضی هستند و خبر عمل جراحی این سرمربی صحت ندارد.

«رضایی» مذاکره مسوولان باشگاه شهرداری ارومیه با «بهروز عطایی» سرمربی تیم کاله آمل برای سرمربیگری در ارومیه را رد کرده‌ و چنین گفته‌است که پس از عمل جراحی «کارخانه» روند ادامه همکاری با وی مشخص می‌شود.

محمد حضرت‌پور، شهردار ارومیه نیز در نیم فصل لیگ برتر والیبال کشور از تغییر در تیم سخن گفته و بیان کرده‌است: در پست پاسور دچار ضعف هستیم و از وضعیت بازی‌ها نیز در شرایط فعلی ناراضی هستم.

وی بیان کرد: تیم والیبال شهرداری ارومیه از بحران‌های گذشته خارج شده‌است و به آرامش و حرکت به سمت موفقیت نیاز دارد؛ از این رو موفقیت در نیم فصل دوم را از مسوولان باشگاه خواستارم.

با قوت گرفتن جدایی «مصطفی کارخانه» از تیم والیبال شهرداری ارومیه به نظر می رسد «محمدرضا تندوران» یکی از گزینه‌های سرمربیگری برای هدایت این تیم در ادامه کار باشد.

مصدومیت شدید «فرهاد قائمی» از ناحیه مچ پای چپ در جریان تمرین‌های تیم والیبال شهرداری ارومیه نیز یکی دیگر از بدشانسی‌های این تیم در فصل جاری به شمار می‌رود؛ گویا استخوان پای این بازیکن دچار ترک‌خوردگی شده‌است و بر اساس اعلام پزشکان به یک ماه یا بیشتر استراحت نیاز دارد.

بر اساس اعلام فدراسیون والیبال با پایان یافتن هفته دهم لیگ برتر والیبال به دلیل برگزاری اردوی تیم ملی والیبال لیگ به مدت ۵۰ روز تعطیل شد و مسوولان باشگاه زمان کافی برای تقویت تیم از نظر کادر فنی و بازیکن در اختیار دارند.

تیم والیبال شهرداری ارومیه هم‌اکنون با ۲ بازی کمتر و تا پایان هفته دهم لیگ برتر ایران با انجام هشت دیدار و با اندوختن ۱۳ امتیاز در رده ششم جدول قرار دارد.

لیگ برتر والیبال با حضور ۱۳ تیم شهرداری ورامین، پیام خراسان، سایپا، راه‌یاب ملل مریوان، شهروند اراک، پیکان، شهرداری گنبد، خاتم اردکان، شهرداری ارومیه، فولاد سپاهان، فولاد سیرجان ایرانیان، کاله مازندران و شهداب یزد از هشت آبان آغاز شد.

باشگاه شهرداری ارومیه امسال به جذب بازیکنان مطرح و ملی‌پوش اقدام کرده و بازیکنانی همچون محمدرضا حضرت‌پور، شهرام محمودی، فرهاد قائمی، فرهاد سال‌افزون، فرهاد پیروت‌پور، سعید مصطفی وند، حمزه زرینی، مهدی کریمی و امیرحسین توخته را به خدمت گرفته‌است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =