هاشمیان: کاش حاشیه‌ها بعد از دیدار با عراق رخ می‌داد

تهران - ایرنا - «وحید هاشمیان» مربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: کاش این اتفاق‌ها بعد از دیدار با هنگ‌کنگ و یا بعد از دیدار با عراق در انتخابی جام جهانی 2022 قطر رخ می‌داد.

«وحید هاشمیان» امروز (جمعه) درباره حواشی که برای تیم ملی به وجود آمد افزود: به نظر من حتی اگر دیدار با عراق را می‌بردیم، حواشی که برای ویلموتس به دلیل قراردادش پس از این بازی به وجود آمده بود، باز هم پیش می‌آمد، تا جایی که من به عنوان یکی از اعضای کادر فنی مطلع هستم، ایران یک بودجه‌ای در فیفا داشت و روی آن برای پرداخت حقوق ویلموتس حساب کرده بود اما با توجه به تورم‌ها، فراهم کردن این پول سخت شد.

وی ادامه داد: در سوی دیگر هم شاید ویلموتس فکر کرده بود که ما نمی‌خواهیم پول او را بدهیم. در هر صورت جای این حواشی قبل از بازی با عراق نبود. قرار بود اردوی ایران چهارشنبه شب و یک هفته قبل از بازی با عراق برگزار شود اما می دانستیم که بعضی از بازیکنان، شنبه، یکشنبه و دوشنبه بازی دارند و پیوستن آن‌ها به اردوی تیم ملی دور از دسترس است.

هاشمیان تصریح کرد: کاش این اتفاق‌ها بعد از دیدار با هنگ‌کنگ یا بعد از دیدار با عراق می‌افتاد. حواشی برای تیم ملی به وجود آمد که من به عنوان عضوی از کادر فنی خبر نداشتم که آیا ویلموتس به ایران می‌آید یا خیر؟ یا جلسه آنالیز چه زمانی برگزار می‌شود؟

هاشمیان افزود: به نظر من عملکرد تیم ملی و کادر فنی که من عضو آن هستم باید توسط کارشناسان آنالیز شود و بازیکنان نیز باید توسط کادر فنی بررسی شوند تا درباره آن‌ها تصمیم بگیرند. امیدوارم این حواشی و اتفاقات و مشکلات کادر فنی زودتر حل شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =