۱۵ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۳۰
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 83582994
۰ نفر

برچسب‌ها

امام جمعه خلخال: نسل جوان معترض بی‌عدالتی در جامعه است

اردبیل _ ایرنا _ امام جمعه خلخال گفت: نسل جوان امروزی بعنوان بزرگترین سرمایه کشور مخالف هرگونه بی‌عدالتی در جامعه است.

حجت‌الاسلام کریم اسدی در خطبه‌های نماز جمعه خلخال با گرامیداشت ۱۶ آذرماه روز دانشجو افزود: نسل جوان و دانشجوی کشور همواره پایبند و پشتیبان اهداف انقلاب و نظام اسلامی بوده و در عین حال معترض کج‌سلیقگی از سوی برخی از مسوولان و هرگونه بی‌عدالتی اجتماعی است.

او با بیان اینکه دانشجوی ایران اسلامی با دروغ یک وزیر در نظام الهی مخالف است، گفت: در حالی که مسوولان دولت از اعتماد به مردم سخن می‌گویند در بحث افزایش قیمت بنزین به مردم اعتماد نکردند.

اسدی ادامه‌داد: اگر کارت سوخت و سهمیه‌بندی درست بود چرا چند سال پیش طرح آن از سوی دولت حذف شد و چنانچه این طرح در گذشته غلط و فساد آور بود چرا دوباره این طرح در کشور اجرا شد.

خطیب جمعه خلخال با تاکید بر اینکه دشمن جنگ اقتصادی تمام عیار علیه ایران اسلامی به راه اندخته و وظیفه ما در قبال این اقدام دشمن راه‌اندازی اتاق جنگ اقتصادی است، افزود: در این بین نمایندگان مجلس چه تدبیری اندیشیدند.

وی ادامه داد: سوال جوان ایرانی از نمایندگان مجلس این است که در چهار سال دوران نمایندگی خود چه طرحی برای ایجاد اشتغال ،رفع مشکل اقتصادی و بحران مالی و در نهایت رفاه حال مردم ارائه کردند.

حجت‌الاسلام اسدی با انتقاد از بی‌توجهی‌های گذشته به خلخال گفت: در طول ۴۱ سال عمر بابرکت نظام اسلامی قدم‌های اساسی برای ایجاد اشتغال برای مردم این منطقه برداشته نشده است.

وی با اشاره به بی‌مهری‌های صورت گرفته از سوی شرکت آب منطقه‌ای استان اردبیل به این شهرستان افزود: در حالی که با وجود داشتن منابع آبی کافی اقدام مناسبی برای مصارف شرب ، صنعتی و کشاورزی برای مردم این شهرستان از سوی مسوولان این شرکت نشده ، انتقال آب رودخانه قزل‌اوزن از این منطقه به جای دیگر از سوی مسوولان این شرکت خوابی است که هرگز تعبیر نخواهد شد.

امام جمعه خلخال با اشاره به قرار گرفتن در آستانه یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی و با توصیه به همه مسوولان و دست‌اندرکاران برگزاری این انتخابات برای پرهیز از طرح سخنان شبهه‌انگیز که خوراک رسانه‌ای برای دشمن درست می‌کند، گفت: انجام هزینه‌های سنگین برای انتخاب یک دوره چهار ساله نمایندگی در مجلس از سوی هر کدام از نامزدهای انتخابات مجلس برای عموم مردم جامعه جای سوال است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =