۱۵ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۲۱
کد خبرنگار: 996
کد خبر: 83582913
۰ نفر

برچسب‌ها

جوانان، گستاخی اغتشاگران را پاسخ دهند

بروجرد ـ ایرنا ـ امام جمعه بروجرد گفت: جوانان در فصای مجازی پاسخ گستاخی عوامل اغتشاش های اخیر را بدهند.

به گزارش ایرنا حجت السلام والمسلمین علی حسینی در خطبه های این هفته نماز جمعه بروجرد افزود: اغتشاشات اخیر که برنامه دشمنان نظام و انقلاب بود با درایت و هوشمندی رهبر فرزانه انقلاب و آگاهی مردم در ۴۸ ساعت جمع شد اما دشمن می خواهد با تهمت و افترا در شبکه مجازی، اوضاع را آشفته کند بنابراین از جوانان مومن و ولایی انتطار می رود پاسخ عوامل دشمن  را در فصای مجازی بدهند.

  وی اظهار داشت:در این  آشوب ها که با دسیسه دشمنان و اشرار همراه بود جوانانی بی گناه کشته شدند و خسارتهای مالی فراوان ایجاد شد و امروز عوامل داخلی و خارجی دشمن  فصای مجازی را عرصه تحریک جوانان در زمینه اغتشاشات اخیر کرده اند.

حجت اسلام حسینی با اشاره به یازدهمین مرحله انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: افرادی که توانمندی خدمت رسانی به مردم را دارند در این عرصه مهم شرکت کنند و مردم نیز به کاندیداهایی که میلیاردی خرج می کنند رای ندهند زیرا این افراد بدهکار و چهار سال به دنبال تسویه بدهکاری خود هستند.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به تشکیل شورای انقلاب فرهنگی گفت :انتطار می رود مسوولان فرهنگی تلاش بیشتری در حوزه ترویج فرهنگ دینی و اسلامی داشته باشند تا این مهم آنـگونه که باید در جامعه نهادینه شود.

وی همچنین با اشاره به سالگرد بمباران نماز جمعه ایلام، به توپ بستن گنبد امام رضا (ع)، وفات کریمه اهل بیت فاطمه معصومه (س)، شهادت شهید دستغیب و خلبان شهید کشوری و روز دانشجو  این ایام را گرامی داشت.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =