۵۶ نفر به جمع داوطلبان نمایندگی مردم لرستان در خانه ملت اضافه شد

خرم‎آباد - ایرنا -  معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: در پایان  پنجمین روز از نام نویسی داوطلبان ورود به مجلس شورای اسلامی، ۵۶ نفر در حوزه های انتخابیه این استان ثبت نام کرده اند.

محمود ثمینی عصر پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: امروز ۱۵ نفر برای حوزه انتخابیه خرم‌آباد و دوره‌ چگنی، هفت نفر در حوزه انتخابیه بروجرد،  هفت نفر در حوزه انتخابیه الیگودرز، ۶ نفر در حوزه انتخابیه دورود و ازنا،۶ نفر حوزه انتخابیه پلدختر، هفت نفر حوزه سلسله ودلفان  و هشت  نفر نیز برای حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان ثبت‌نام کردند.

وی با بیان اینکه  امروز سه داوطلب زن در حوزه های خرم آباد - چگنی، بروجرد-اشترینان  و سلسه - دلفان اعلام آمادگی و ثبت نام کرده تصریح کرد: روزهای سوم و چهارم نام نویسی به هریک از حوزه های خرم آباد و الیگودرز یک نفر ثبت نامی اضافه  و در سامانه ثبت شده است.

ثمینی با بیان اینکه بیشترین و کمترین ثبت نامی ها به ترتیب مربوط به حوزه های بروجرد - اشترینان و سلسله و دلفان است گفت: تاکنون ۱۷۲ نفر داوطلب نمایندگی مردم لرستان در مجلس شورای اسلامی شده اند که از این تعداد ۱۵۸ نفر مرد و مابقی زن هستند.

لرستان ۹ نماینده در خانه ملت دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =