سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی: شایسته پیروزی در این دیدار بودیم

اهواز- ایرنا - سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی گفت: هر ۲ تیم بازی خوبی به نمایش گذاشتند اما تیم ما برتر ظاهر شد و شایسته برد در این دیدار بود.

به گزارش ایرنا فرزاد کوهیان پنجشنبه شب پس از پیروزی تیمش مقابل توفارقان آذرشهر اظهارداشت: تیم حریف به خصوص در نیمه اول بسیار خوب بازی کرد و همین امر باعث شد که ما نتوانیم بازی همیشگی خود را ارائه دهیم.  

وی بیان کرد: بازیکنان خارجی این تیم عملکرد بسیار خوبی داشتند و مهارشان سخت بود اما در نیمه دوم با تلاش بچه ها بیشتر شد و توانستیم با دست پر از میدان خارج شویم.

سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی افزود: هرچه بازی پیشمی رفت تمرکز بازیکنانمان بهتر و روند بازی ما بهتر شد. در کل از بازیکنانم راضی هستم و معتقدم آنها به خوبی دستورات کادر فنی را در زمین پیاده کردند.

وی ادامه داد: ریتم بازی در دقایقی از مسابقه بهم خورد و باعث شد در این دیدار کمی نوسان داشته باشیم. باید روی تمریناتمان بیشتر تمرکز کرده و اشتباهات را برطرف کنیم تا در مسابقات دیگر شاهد نوسان نباشیم.

کوهیان درباره فشردگی مسابقات لیگ نیز گفت: تعداد بازی‌هایی که باید در نیم فصل اول و دوم برگزار شود، نسبت به گذشته بیشتر شده و این امر موجب فشردگی مسابقات شده است ولی اگر قرار است، سال آینده همین تعداد تیم را در لیگ داشته باشیم، فدراسیون باید خلاءهایی ایجاد کند تا تیم ها زمانی را برای ریکاوری داشته باشند.

وی در خصوص بازی هفته آینده تیمش مقابل پالایش نفت آبادان گفت: بازی با نفت آبادان برای ما بسیار سخت است، آنها در لیگ امسال خیلی خوب کار کردند و ما باید در این هفته با تمریناتی که انجام می دهیم خودمان را آماده یک نبرد سخت کنیم تا بتوانیم نتیجه مطلوبی کسب کنیم.

دیدار تیم های بسکتبال پتروشیمی بندرامام و توفارقان آذرشهر با برتری ۸۶ بر ۶۱ به سود پتروشیمی به پایان رسید.

نماینده استان در حال حاضر با کسب ۱۹ امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =