مهمترین رویدادهای ورزشی خراسان رضوی در هفته‌ای که گذشت

مشهد- ایرنا- برگزاری مسابقات بین‌المللی سه جانبه فوتسال و برگزاری مسابقات تکواندو دانشجویان دانشگاه‌های پیام نور کشور در مشهد، شکست تیم‌ فوتبال شهرخودرو و تیم والیبال پیام خراسان و پیروزی تیم بسکتبال آویژه صنعت پارسا در لیگ برتر از مهمترین رویدادهای ورزشی استان خراسان رضوی در هفته‌ای بود که آخرین روزش را طی می‌کنیم.

تیم بسکتبال آویژه صنعت پارسای مشهد چهاردهم آذر ماه در چارچوب هفته دهم مسابقات لیگ برتر که در سالن ورزشی سجاد این شهر برگزار شد با نتیجه ۷۰ بر ۶۷ تیم اکسون تهران را شکست داد. 

برگزاری مسابقات بین‌المللی فوتسال

مسابقات بین‌المللی سه جانبه فوتسال از دهم تا سیزدهم آذر ماه با حضور تیم‌های ملی فوتسال ایران، اسلواکی و بلاروس در مشهد برگزار شد.
در این مسابقات تیم فوتسال بلاروس با شکست تیم های ایران و اسلواکی قهرمان شد. تیم ایران در این مسابقات با تیم اسلواکی به نتیجه مساوی پنج رضایت داد و با نتیجه سه بر ۲ مغلوب بلاروس شد. تیم ایران همچنین یک دیدار دوستانه با تیم اسلواکی برگزار کرد که این تیم را با نتیجه ۶ بر سه شکست داد. 

دعوت بوکسور خراسانی به تیم ملی

امیر تقی پور سرپرست هیات بوکس خراسان رضوی گفت: اردوی آمادگی تیم ملی بزرگسالان از ۱۵ آذر ماه به مدت ۲ هفته در مجموعه ورزشی انقلاب تهران آغاز می‌شود و از این استان محمد شوریان به اردو دعوت شده است.
برگزاری مسابقات کشوری تکواندو

رییس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی گفت: مسابقات تکواندو دانشجویان دختر و پسر دانشگاه‌های پیام نور کشور روز دوازدهم آذر در سالن ورزشی دانشگاه پیام نور مشهد آغاز شد.
 عزیزالله نژادعلی افزود: در این دوره از مسابقات ۲۴ تیم از ۱۲ مرکز دانشگاهی پیام نور کشور حضور دارند که از این تعداد ۱۲ تیم دختران و ۱۲ تیم پسران هستند.

شکست تیم والیبال پیام خراسان
در ادامه هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال روز دهم آذر ماه شهرداری ارومیه در مشهد با نتیجه سه بر ۲ پیام خراسان را شکست داد.
شکست تیم فوتبال شهرخودرو

 تیم فوتبال صنعت نفت آبادان روز نهم آذر در چارچوب مسابقات هفته ۱۲ لیگ برتر فوتبال با نتیجه یک بر صفر میزبان خود تیم شهرخودرو مشهد را شکست داد.
تک گل این دیدار در دقیقه ۲۷ بازی توسط عیسی آل‌کثیر وارد دروازه شهرخودرو شد.

برگزاری مسابقات دوچرخه‌سواری و موتورسواری
روز هشتم آذر ماه هم مسابقات قهرمانی دوچرخه سواری کوهستان و همچنین موتورسواری آندرو خراسان رضوی در مشهد برگزار و نفرات برتر معرفی شدند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =