تیم هیات هندبال اهواز رقابت‌های لیگ دسته یک کشور را با شکست آغازکرد

اهواز - ایرنا - تیم هیات هندبال اهواز در نخستین هفته رقابت‌های لیگ یک کشور در خانه برابر حریف خود مغلوب شد.

به گزارش ایرنا تیم‌های هیات هندبال اهواز و هیات هندبال بوشهر روز پنجشنبه در سالن شرکت گاز اهواز به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۳۲ بر ۱۸ به سود تیم بوشهر به پایان رسید.

هندبال شهرستان اهواز پس از هشت سال رکود دوباره در لیگ کشور تیمداری کرد و در بازی اول نتوانست چنگی به دل بزند.

هر ۲ تیم تا امتیاز هفت پایاپای پیش رفتند اما در ادامه جوانی و جنگندگی بازیکنان بوشهر بر تجربه تیم اهواز چربید و فاصله امتیازات را بیشتر کردند.

نیمه اول این دیدار با نایجه ۱۵ بر هشت به سود نماینده بوشهر به پایان رسید؛ همچنین در نیمه دوم تیم میهمان از همان ابتدای کار توپ و میدان را در دست گرفت و با اقتدار پیروز میدان شد.

بازیکنان تیم هندبال اهواز در کارهای دفاعی بسیار ضعیف ظاهر شدند و تیم میهمان به خوبی از این نقطه ضعف اهوازی بهره برد.

سروش کجبافی رییس هیات هندبال خوزستان که در سالن مسابقه حضور داشت گفت: پیش از آغاز رقابت ها هندبالیست‌های اهواز متحد و هم‌دل شدند که پس از سال‌ها در لیگ کشوری حاضر شوند تا یک بار دیگر سوت مسابقات لیگ دسته یک کشور در مرکز استان به صدا درآید هر چند این تیم از لحاظ مالی با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم می‌کند.

وی با بیان اینکه تیم هیات اهواز متشکل از بازیکنان بومی این شهرستان بوده که بدون هیچ چشم‌داشتی در مسابقات حاضر شدند گفت: به هر شکل که شده ما نیز از آنها حمایت می‌کنیم و امیدواریم نتیجه خوبی کسب کنند البته انتظار داریم که مسوولان از این تیم پشتیبانی کنند.

رییس هیات هندبال خوزستان با اشاره به اینکه هیات اهواز در طول هشت سال گذشته چیزی به اسم فعالیت نداشت گفت: در حال حاضر غیر از اهواز ۲ تیم بهبهان و امیدیه در لیگ دسته یک کشور حضور دارند لذا امیدواریم یک سالن اختصاصی برای این رشته در مرکز استان در نظر گرفته شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =