سارقان حرفه‌ای منازل مسکونی در نقده دستگیر شدند

ارومیه - ایرنا - فرماندهی انتظامی نقده گفت: ۲ سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار منازل مسکونی در این شهرستان با تلاش ماموران این انتظامی شناسایی و دستگیر شدند.

رسول موذنی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در این شهرستان موضوع در دستور کار پلیس آگاهی‌ قرار گرفت و ماموران با انجام فعالیت‌های اطلاعاتی موفق شدند این سارقان را شناسایی کنند.

وی بیان کرد: در بازجویی‌های پلیسی مشخص شد که این سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار بوده ‌و با استفاده از شگرد خاصی از بالکن منازل اقدام به ورود به منازل مسکونی کرده و اقدام به سرقت می‌کنند.

وی ادامه داد: این ۲ سارق که به هشت فقره سرقت اعتراف کردند پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی نقده ارزش اجناس سرقت شده توسط این سارقان را بیش از ۱۱ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: بخشی از این اموال مسروقه به مال باخته‌ها تحویل داده شد.

وی افزود: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، مراتب را به سامانه ۱۱۰ پلیس اطلاع دهند.
مقابله با سرقت، مقابله با کالای قاچاق، مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با ناهنجاری‌ها و بداخلاقی‌های اجتماعی و کاهش تصادف‌ها از اولویت‌های پنج‌گانه انتظامی این استان در سال جاری است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =