سرمربی شهر خودرو: پیش بینی یک  بازی سخت را داشتیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو پس از باخت به تیم استقلال گفت: جو سنگینی بر ورزشگاه حاکم بود و ما پیش بینی یک بازی سخت برابر استقلال تهران را کرده‌ بودیم.

«یحیی گل‌محمدی» در نشست خبری پس از بازی استقلال تهران و شهرخودرو که با پیروزی یک بر صفر آبی‌پوشان همراه بود، اظهار داشت: در نیمه نخست شاهد بازی متعادلی بودیم. در نیمه دوم نیز بازی را کنترل کردیم اما به خاطر اشتباه تیمی، آبی‌پوشان به گل رسیدند. البته تمام بازیکنان شهرخودرو خوب بازی کردند.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو ادامه داد: اینکه ادعا می‌شود برخی از  بازیکنان بی انگیزه بودند را قبول ندارم، تمام بازیکنان در زمین تلاش کردند. تیم ما یک تیم نوپا است و تا به یک باشگاه کامل تبدیل شود، نیاز به زمان دارد. نتایج تیم نسبت به هزینه‌ها عالی است.

کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ به سوالی در زمینه بازی دفاعی عنوان کرد: وقتی تیم حریف فشار می‌آورد باید چکار کنیم؟ به جز دفاع کار دیگری مگر وجود دارد؟ باید حملات تیم مقابل را کنترل می‌کردیم.

گل‌محمدی با بیان اینکه گل‌نزدن تیم در ۲ بازی به مشکل تبدیل شده است، تصریح کرد: البته عصبانیت من از این بازی نیست بلکه این عصبانیت به دلیل دیدار قبلی تیم برابر صنعت نفت آبادان است که ۱۲ موقعیت را هدر دادیم.

وی در پایان با اشاره به برنامه‌های مدیران باشگاه برای تقویت تیم گفت: تا فصل نقل و انتقالات چند بازی دیگر باقی است و باید با این بازیکنان به مصاف تیم قدرتمند سپاهان برویم. در نیم فصل نیز با توجه به نیازمان بازیکن جذب خواهیم کرد.

 تیم شهرخودرو مشهد ساعتی پیش در ورزشگاه آزادی با تک گل« شیخ دیاباته» نتیجه را به استقلال تهران واگذار کرد و صدر جدول را از دست داد. این تیم هم‌ اکنون با ۲۳ امتیاز و یک بازی کمتر در جایگاه دوم قرار دارد. استقلال نیز با این برد ۲۵ امتیازی شد و به صدر جدول رسید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =