اعضای هیات اجرایی حوزه انتخابیه ساوجبلاغ انتخاب شدند

کرج- ایرنا - اعضای هیات اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه ساوجبلاغ ، نظرآباد و طالقان روز پنجشنبه در نشستی انتخاب شدند.

فرماندار و رییس حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در این نشست اظهار داشت: انتخابات، نماد مردم سالاری دینی است و آراء مردم، حق الناسی است که همه دست اندرکاران برگزاری آن موظفند از آن مراقبت و محافظت کنند.
ابوالقاسم پالیزگیر گفت:  میزان مشارکت مردم ساوجبلاغ در همه انتخابات عالی بوده و امیدواریم در این دوره هم شاهد حضور با شکوه  مردم در انتخابات باشیم.
وی بیان داشت: همه تمهیدات لازم برای برگزاری یک  انتخابات با شکوه در این سه شهرستان انجام شده  و ما آمادگی لازم را داریم تا یک انتخابات سالم را رقم بزنیم.
فرماندار ساوجبلاغ  اظهار داشت: جریان انتخابات از نخستین روز تا پایان رسمی و اعلام نتایج، حق الناس است و هیچ کس حق ندارد به این امانت، خدشه‌ای وارد کند.
وی تأکید کرد: عمل به قانون، مهمترین اصل در برگزاری انتخابات است و از تمامی عوامل اجرایی درخواست می‌شود تا در جریان این رویداد مهم، مُر قانون عمل کنند.

پالیزگیر  از مسوولان این  سه شهرستان خواست تا با رعایت بی طرفی و عدم جانبداری از داوطلبان، در مشارکت پرشور مردم گام بردارند. 
در انتخابات معتمدین اکبر نوزعیم، سعید لطفی، یزدان تواضعی، علیرضا طهماسبی، محسن دهقان آزاد، سیده هاجر مظفری، علی یوسفی و داود جوادی  به‌عنوان هشت نفر اعضای اصلی هیأت اجرایی  انتخاب شدند.
انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، روز جمعه دوم اسفندماه برگزار می‌شود.

حوزه انتخابیه ساوجبلاغ ، نظرآباد و طالقان یک کرسی در مجلس شورای اسلامی دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =