۱۴ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۱۵
کد خبرنگار: 953
کد خبر: 83582253
۰ نفر

برچسب‌ها

سواحل مکران سکوی پرش توسعه کشور است

بندرعباس - ایرنا - معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رییس جمهوری گفت: ظرفیت فوق العاده‌ای در سواحل مکران نهفته که آنرا تبدیل به سکوی پرش توسعه کشور می‌کند.

سعید شیرکوند روز پنجشنبه در ایین راه‌اندازی خط پروازی بندرجاسک - تهران اظهار داشت: در گذشته استفاده مناسبی از این ظرفیت نشده است.

وی یادآور شد: با زحمت‌های فراوان وزارت نفت و راه و شهرسازی پس از انتقال ستاد توسعه سواحل مکران از وزارت دفاع به نهاد ریاست جمهوری برنامه توسعه سواحل مکران به تصویب هیأت وزیران رسید و شورای عالی آن تیز تشکیل شد.

وی اضافه کرد: طرح توسعه سواحل مکران حتی به تصویب شورای ملی آمایش سرزمین نیز رسیده و مقدمه های لازم برای سرعت بخشی به فعالیت‌های مربوطه انجام شده است.

وی گفت: در برنامه پیشنهادی بودجه سال آینده نیز که روز گذشته به تصویت هیأت وزیران رسید بودجه مشخصی برای دبیرخانه توسعه سواحل مکران پیش بینی شده است.

وی ابراز داشت: در طرح توسعه سواحل مکران وظایف و مسوولیت‌های دستگاه‌های مختلف به صورت دقیق‌ مشخص شده است و از وزارت نفت بابت فعالیت‌هایش رضایت نسبی وجود دارد.

وی ابراز داشت: با توجه به انتظار مقام معظم رهبری و دستور رییس جمهور توسعه سواحل مکران اصل و ضرورتی برای تمام مسوولان است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =