عربشاهی: تاج مقصر ناکامی تیم ملی است، نه ویلموتس

تهران- ایرنا- پیشکسوت فوتبال ایران گفت: مسئولین فدراسیون فوتبال مقصر اصلی ناکامی تیم ملی هستند نه سرمربی.

ضیا عربشاهی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به حواشی این روزهای فوتبال ایران و بحث تغییرات در کادر فنی تیم ملی گفت: پس از رفتن کارلوس کی‌روش، مسئولین از آوردن مربیانی مانند خوزه مورینیو و کارلو آنچلوتی حرف می‌زدند. باید از آنها پرسید چرا ویلموتس را به ایران آوردند؟

وی افزود: مهدی تاج روی چه معیاری ویلموتس را انتخاب کرد؟ نتیجه این انتخاب‌های غیر کارشناسی شده همین می‌شود و مسئولان باید پاسخگو باشند.

پیشکسوت فوتبال ایران خاطرنشان کرد: وقتی بازی حساس مقابل عراق را پیش رو داشتیم، آقایان نتوانستند سرمربی را مدیریت کنند و آن حواشی هم به شکست برابر عراق منجر شد. مگر می‌شود برای حساس‌ترین دیدار تیم ملی تنها چهار جلسه تمرین داشت؟

عربشاهی در مورد تغییرات در تیم ملی خاطرنشان کرد: حال و روز فوتبال ملی به هیچ وجه خوب نیست. البته مربی کمترین تاثیر را دارد و همه مشکلات از ناکارآمدی مسئولان فدراسیون آب می‌خورد. خیلی دوست دارم روسای فدراسیون‌ها و صاحب نظرها در مجمع بگویند که روی چه معیاری تاج را به عنوان رییس فدراسیون فوتبال انتخاب کردند. تنها ارتباط تاج با فوتبال، پسرعموی او بود که فوتبالیست بود.

وی تاکید کرد: اگر در فوتبال دنیا مدیران غیر فوتبالی هم مدیریت را در دست داشته باشند، کمیته فنی و افراد کار بلد در تصمیمات فنی دخالت می‌کنند. برای من جای سوال دارد که تاج روی چه معیاری ویلموتس را انتخاب کرد که حالا چند ده میلیارد ضرر بدهیم و دوباره به جای اول بازگردیم.

پیشکسوت فوتبال ایران اضافه کرد: این آقایان تا چه زمانی می‌خواهند در فوتبال باشند؟ متاسفانه الان هیچ کس در هیچ یک از ارکان فوتبال از شرایط رضایت ندارد. این افراد که می‌گویند همه چیز گل و بلبل است بگویند که کجای فوتبال خوب است؟

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =