لایحه بودجه هفته آینده تقدیم مجلس می‌شود

تهران- ایرنا- لایحه بودجه سال ۹۹ کل کشور هفته آینده توسط حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری تقدیم مجلس شورای اسلامی می‌شود.

مجلس شورای اسلامی هفته آینده روزهای یکشنبه در دو نوبت و در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه جلسه علنی دارد.

قرار است وزیر راه و شهرسازی یکشنبه آینده برای پاسخ به سوالات علیم یارمحمدی نماینده زاهدان و روح‌الله بابایی صالح نماینده بویین زهرا در مجلس حضور یابد.

همچنین قرار است وزیر امور اقتصادی و دارایی دوشنبه آینده برای پاسخ به سوالات بیت‌الله عبداللهی و رضا علیزاده نمایندگان اهر و ورزقان و شکور پورحسین شقلان نماینده پارس‌آبان در مجلس حضور یابد.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار است دستاوردها و مشکلات حوزه اقتصاد شرکت‌های دانش‌بنیان و نوآورانه را نیز هفته آینده در مجلس بررسی کنند.

بررسی لایحه دو فوریتی درآمد پایدار و هزینه شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، طرح یک فوریت ساماندهی بازار خودرو و طرح یک فوریتی تنظیم برخی از مقررات مالی و اداری وزارت آموزش و پرورش در دستور کار هفته آینده مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

نمایندگان مجلس همچنین قرار است طرح تعیین تکلیف کارگزاران بیمه کشاورزی، لایحه اهداف، وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان و لایحه حمایت از اطفال و نوجوانان اعاده شده از سوی شورای نگهبان را هفته آینده بررسی کنند.

گزارش کمیسیون امنیت ملی از روند اجرای برجام در مجلس قرائت می‌شود

قرار است گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از روند اجرای برجام هفته آینده در مجلس قرائت شود.

همچنین قرار است گزارش کمیسیون آموزش در مورد مسائل مرتبط با فرهنگیان و مدارس خارج از کشور در مجلس بررسی شود.

گزارش کمیسیون بهداشت و درمان مبنی بر رد تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی نیز جز مواردی است که هفته آینده در مجلس بررسی می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =