۱۴ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۱۰
کد خبرنگار: 1057
کد خبر: 83581995
۰ نفر
تاکید بر نظارت دقیق و انجام شایسته امور در هلال احمر

تهران- ایرنا- نماینده ولی فقیه در هلال احمر، نماینده رییس‌جمهور و اعضای منتخب شورای‌عالی و بازرسان جمعیت هلال‌احمر در بیانیه‌ای بر استمرار خدمت‌رسانی انسان‌دوستانه توسط بدنه جمعیت در سراسر کشور تاکید و از تشکیل جلسه فوق‌العاده این شورا خبر دادند.

در این بیانیه آمده است: جمعیت هلال احمر، با سابقه درخشان تاریخی خود همواره در حوادث و آلام در کنار ملت شریف ایران اسلامی بوده است و این همراهی با استمرار خدمات انسان‌دوستانه توسط بدنه مطهر آن ادامه خواهد داشت.

این بیانیه افزوده است: شورای‌عالی جمعیت در اجرای وظایف قانونی خود و مسئولیت بزرگی که به نمایندگی از اعضاء و داوطلبان بر عهده دارد با دقت، حوادث و مسائل اخیر را تحت نظارت داشته و انجام شایسته امور، قانون مداری و شفافیت در تصمیمات را با قوت پیگیری خواهد کرد.

 بیانیه نماینده ولی فقیه در هلال احمر ادامه داده است: حفظ سرمایه عظیم مردمی و اعتماد آنها به این نهاد ارجمند همواره سرلوحه کارها بوده است و در این راستا با تشکیل جلسه فوق‌العاده شورای‌عالی از استحکام بنیان‌های این شجره طیبه صیانت خواهیم کرد.

این بیانیه با تاکید بر اینکه، بدون شک مسیر تعالی و شکوفایی جمعیت هلال احمر به احسن وجه طی خواهد شد، اسامی اعضای منتخب شورای عالی و بازرش هلال احمر را در انتها ذکر کرده است که بدین شرح است:

حجت الاسلام و المسلمین عبدالحسین معزی
نماینده ولی فقیه در جمعیت

دکتر علی نوبخت
نماینده رییس جمهور در شورای‌عالی

هادی پژوهش جهرمی
عضو منتخب شورای‌عالی

دکتر سید سلمان سامانی
عضو منتخب شورای‌عالی

حمیدرضا شهبازی
عضو منتخب شورای‌عالی

دکتر حمزه فرج الهی مقدم
عضو منتخب شورای‌عالی

دکتر محمدرضا نوروزی
عضو منتخب شورای‌عالی

امیر فریدون نوری
عضو منتخب شورای‌عالی

ولی محمد بامری
بازرس شورای‌عالی

دکتر محمدحسین صوفی
بازرس شورای‌عالی

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =