۱۴ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۴۰
کد خبرنگار: 1540
کد خبر: 83581983
۰ نفر

برچسب‌ها

هفته گرافیک در دانشکده هنر دانشگاه دامغان برگزار شد

سمنان- ایرنا- هفته گرافیک به همت انجمن تلویزیون و هنرهای دیجیتال دانشگاه دامغان از ۹ تا ۱۴ آذر ۹۸ برای اولین بار در این دانشگاه برگزار شد.

دبیر هفته گرافیک دانشکده هنر دانشگاه دامغان روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:  در هفته گرافیک دانشکده هنر دانشگاه دامغان کارگاه های تخصصی در حوزه گرافیک با حضور استادان این رشته برگزار شد.

نیلوفر ذوالفقاری یادآور شد: نمایشگاه تاریخ پوستر سینمای ایران نیز در این هفته در معرض دید علاقه مندان و دانشجویان هنر این دانشگاه قرار گرفت.

وی بیان کرد: معراج قنبری از پژوهشگران حوزه تاریخ طراحی گرافیک در نشست تخصصی «از تاریخ تا گرافیک» تاریخچه طراحی گرافیک در ایران را مورد بررسی قرار داد که با اقبال دانشجویان مواجه شد.

ذوالفقاری اضافه کرد: کارگاه فوتومونتاژ با تدریس ایمان اجدانی و چاپ دستی لینوکات با حضور خانم رحمانی، از دیگر برنامه های برگزار شده در این هفته بود.

دبیر هفته گرافیک دانشکده هنر دانشگاه دامغان با اشاره به استقبال مخاطبان این رویداد فرهنگی از دانشجویان رشته هنر و دیگر رشته ها در حوزه گرافیک، افزود: برگزاری هفته گرافیک تجربه موفقی در برپایی کارگاه های متنوع و تخصصی در این رشته بود که نویدبخش روزهایی درخشان در طراحی گرافیک این دانشکده خواهد بود.

دانشکده هنر دانشگاه دامغان دارای دو رشته تلویزیون و هنرهای دیجیتال و ادبیات نمایشی است.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط