۱۴ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۰۴
کد خبرنگار: 1383
کد خبر: 83581871
۰ نفر

برچسب‌ها

۴ لیدر اغتشاشات رباط کریم دستگیر شدند

تهران- ایرنا- فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری چهار نفر دیگر از لیدرها و عاملان اصلی اغتشاشات آبان ماه طی عملیات اطلاعاتی و پلیسی توسط ماموران این فرماندهی در رباط کریم خبر داد.

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار محسن خانچرلی در این باره اظهار داشت: در ادامه شناسایی عناصر اصلی اغتشاش و اخلالگران نظم عمومی که در حوادث اخیر با اقداماتی از آتش زدن بانک‌ها و پمپ بنزین‌ها، توزیع ماسک در بین آشوبگران در شهرستان قدس، آتش زدن لاستیک و راه بندان و فعالیت در فضای مجازی به ویژه اینستاگرام جهت تشویق سایر مردم برای شرکت در اغتشاش و آشوب در شهرستان رباط کریم می کردند، روز گذشته طی چند عملیات پیچیده اطلاعاتی و پلیسی در مخفیگاه‌های خود شناسایی و دستگیر شدند.

وی ادامه داد: در این رابطه، ماموران پلیس امنیت عمومی با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی گسترده، موفق به شناسایی چهار نفر از عاملان اصلی اغتشاشات حوادث اخیر شده و متهمان در مواجهه با اسناد و مدارک پلیس صراحتاً به اتهام خود اعتراف کردند.

خانچرلی با بیان اینکه دستگیر شدگان به همراه پرونده تحویل مراجع قضائی شدند، گفت: تمامی عوامل اصلی مرتبط با اغتشاشات آبان ماه، زیر ذره بین و چتر اطلاعاتی پلیس قرار دارند و به زودی باقیمانده آن ها نیز دستگیر و به دست قانون سپرده شده و به سزای اعمال مجرمانه خود خواهند رسید.

شهرستان رباط کریم در جنوب غربی استان تهران واقع شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =