افزون بر ۴۵۰ شعبه برای برگزاری انتخابات در کرمان آماده می‌شود

کرمان - ایرنا - فرماندار کرمان با بیان اینکه ۴۵۰ شعبه اخذ رای در این شهرستان در حال آماده سازی است گفت: تمام محل‌هایی که به عنوان شعب اخذ رأی در نظر گرفته شده مورد بازدید و بررسی قرار گرفته و برای آنها چک لیست تهیه شده که بر اساس آن ایراد و کمبودهای این اماکن در حال پیگیری و رفع شدن است.

علی بابایی روز پنجشنبه در بازدید معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان از ستاد انتخابات شهرستان کرمان ضمن ارائه گزارشی از اقدامات ستاد انتخابات شهرستان کرمان افزود: با توجه به اینکه تعدادی از شعب رأی گیری در مساجد و حسینیه ها واقع شده اند بزودی نشستی با هیأت امنای مساجد و مسئولان اداره اوقاف و امور خیریه برگزار می کنیم تا مشکلات احتمالی بررسی شود.
وی ادامه داد: در انتخابات قبل پنج نقطه شهرستان کرمان، انتخابات را به صورت آفلاین برگزار کردند که با هماهنگی های صورت گرفته با مسئولان مخابرات در انتخابات پیش رو شاهد این موضوع نخواهیم بود.
فرماندار کرمان اضافه کرد: تجهیزات، کامپیوتر و برخی ملزومات از تعدادی از دانشگاه ها و ادارات تهیه شده و در زمینه نیروی انسانی نیز پیش بینی می شود بیش از ۱۱ هزار نفر در برگزاری این انتخابات دخیل باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان نیز در بازدید از ستاد انتخابات این شهرستان با اشاره به حجم بالای کار برگزاری انتخابات ابراز داشت: مهیا کردن زمینه برگزاری انتخابات کار بزرگی است که دقت و تلاش زیادی نیاز دارد که با همت و زحمات دست اندرکاران و یاری پروردگار به نحو احسن و در خور مردم شریف ایران و کرمان برگزار خواهد شد.
محمدصادق بصیری ضمن تأکید بر تسلط مسئولان برگزاری انتخابات به قوانین و نحوه اجرای انتخابات افزود: فرمانداران و بخشداران باید به تمام جوانب کار انتخابات مسلط باشند تا اگر جایی مشکلی پیش آمد بتواند به راحتی آن را مرتفع کنند.
رئیس ستاد انتخابات استان کرمان ضمن قرائت شیوه نامه ثبت نام کاندیداها خواستار اجرای دقیق مفاد آن شد.
مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری کرمان نیز با بیان اینکه تیم منسجم و خوبی در فرمانداری کرمان شکل گرفته است گفت: در حال حاضر کار شکل گیری هیأت های اجرایی فرمانداری و بخشداری ها و نیز ثبت نام از داوطلبان نمایندگی مجلس ۲ کار اصلی ستادهای انتخابات محسوب می شود و اعضای ستاد و بخشداران باید تمام تلاش و همت خود را معطوف این امر کنند.
وفایی با اشاره به تعداد بالای شعب اخذ رأی در شهرستان کرمان ابراز داشت: شهرستان کرمان به لحاظ وسعت و شعبه های زیاد اخذ رأی بیش از یک چهارم کار انتخابات استان را بر عهده دارد .
وفایی اظهار داشت: به رغم اینکه هر کدام از ما و شما یک نگاه سیاسی دارد آنچه مهم است این است که تمام تلاشمان را به کار بگیریم که بی طرفانه کار کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =