بازیکن اسبق تیم نوجوانان: برای هزینه درمان چشمانم، کولر خانه‌ را فروختم

تهران- ایرنا- بازیکن اسبق تیم نوجوانان ایران که براثر حادثه‌ای از ناحیه چشم دچار مصدومیت شده است، گفت: در این مدت علاوه بر مشکلات پزشکی از نظر روحی و روانی نیز با مشکلات زیادی روبرو شده‌ام و حتی برای معاینه چشمم مجبور به فروش کولر خانه شدم.

«حمزه بَروایه» بازیکن سابق تیم نونهالان و نوجوانان است که همبازی بازیکنانی مثل پیام صادقیان، مرتضی پورعلی‌گنجی، کاوه رضایی و اکبر ایمانی نیز بوده است.

بروایه که ۱۰ سال پیش برای تفرج به همراه خانواده راهی طبیعت شده بود بر اثر مصدومیت ناشی از پرش شراره آتش به چشمش دچار نابینایی نسبی شد. مسأله‌ای که باعث شد او فوتبال را خیلی زود و در سال ۸۹ کنار بگذارد. بروایه بیکار و متأهل است و یک پسر ۶ ساله دارد.

حمزه روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: از دکتر «سیدحسن قاضی زاده هاشمی» تقاضا دارم که در این شرایط بار دیگر به من کمک کنند تا از بحرانی که در آن گرفتار شده‌ام، نجات پیدا کنم.

وی افزود: بینایی چشمم را تا حد زیادی از دست داده‌ام، اشک به طور مداوم از چشمانم سرازیر می‌شود و همواره یک دستمال و پنبه در دستانم است تا این اشک‌ها را پاک کنم.

بروایه ادامه داد: شاید باور نکنید وقتی برای آخرین بار می‌خواستم برای معاینه چشمانم به تهران بیایم، کولر خانه‌ام را فروختم چون پولی در بساط نداشتم که بلیت سفر تهیه کنم.

بازیکن اسبق تیم نوجوانان ایران تصریح کرد: در این مدت علاوه بر مشکلات پزشکی از نظر روحی و روانی نیز با مشکلات زیادی روبرو شده‌ام و این وضعیت برایم آزار دهنده است.

وی تاکید کرد: ورزش مورد علاقه‌ام را که تمام امید و آرزویم بود از دست داده‌ام و حالا آینده‌ای تاریک را در زندگی، پیش روی خودم تجسم می‌کنم.

بروایه  افزود: دوست نداشتم خیلی حرف‌ها را بر زبان بیاروم اما مجبورم درد دل کنم تا شاید یکی به فریاد من برسد. با این شرایط چشم‌هایم نمی‌توانم سر کار بروم و شرمنده همسر و بچه‌ام هستم.امیدوارم مسوولان فدراسیون فوتبال و تمام آنهایی که در این ورزش مسوولیت دارند صدایم را شنیده و به من کمک کنند.

وی در پایان گفت: شاید باور نکنید اما همسرم نزد خانواده‌اش رفته تا دست کم بتواند شکم خود و فرزند خردسالم را سیر کند و این زجرآورترین اتفاق در زندگی من است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =

سرخط اخبار ورزش