۱۳ آذر ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۴۲
کد خبرنگار: 1026
کد خبر: 83581333
۰ نفر

برچسب‌ها

سرمربی سپاهان اصفهان  به کنفرانس خبری قائمشهر نیامد

ساری - ایرنا - امیر قلعه نوعی سرمربی سپاهان اصفهان به عنوان پنجمین سرمربی تیم های رقیب نساجی در کنفرانس خبری پیش از مسابقه در قائمشهر حضور نیافت.

این در حالی است که هیات فوتبال قائمشهر  ۲۴ ساعت قبل از برگزاری این کنفرانس هماهنگی لازم را با سرپرست تیم سپاهان انجام و زمان مصاحبه را مشخص کرده بود.
همچنین بر اساس اخبار تایید شده قلعه نوعی از ۲۴ ساعت قبل در مازندران و شهر قائمشهر حضور داشت و علت عدم شرکتش در مصاحبه به خاطر خستگی راه یا تاخیر رسیدن به مازندران نبود.

مصاحبه پیش از دیدار تیم نساجی قائمشهر و سپاهان اصفهان برای  ساعت ۱۸ امروز برنامه ریزی و برگزار شد.
تاکنون از ۷ بازی که به میزبانی نساجی قائمشهر در رقابت های لیگ برتر برگزار شد، ۵ سرمربی تیم های رقیب در کنفرانس پیش از مسابقه شرکت نکردند و این در حالیست که از لحاظ قانونی حضور سرمربیان تیم ها در کنفرانس پیش و پس از مسابقات اجباری است و عدم حضور می تواند جریمه نقدی را برای آنها به دنبال داشته باشد.
نماینده هیات فوتبال قائمشهر در کنفرانس خبری گفت : پیش از انجام کنفرانس خبری با سرپرست تیم سپاهان برای شرکت سرمربی تیمشان هماهنگی لازم انجام شد و هیچ اظهارنظری مبنی بر عدم حضور بیان نشده بود.
مجتبی ابراهیمی افزود : با وجود هماهنگی لازم با سرپرست، سرمربی تیم سپاهان اصفهان که گفته می شود پیش از برگزاری کنفرانس در استان مازندران حضور داشت به کنفرانس خبری نیامد و ما نیز صرفا گزارش مسابقات را به همران کنفرانس خبری در اختیار فدراسیون قرار می دهیم.
وی گفت : پیش از این نیز عدم حضور سرمربیان تیم های رقیب نساجی را در کنفرانس خبری پیش و پس از مسابقه به فدراسیون فوتبال اعلام کردیم و برخورد قانونی با این رویه نیز با فدراسیون است.
ابراهیمی خاطرنشان کرد : ما گزارش این عدم حضور را نیز به فدراسیون فوتبال ارایه می دهیم و برخورد قانونی با فدراسیون نشینان است.
 تاکنون سرمربیان تیم های تراکتورسازی تبریز، پیکان تهران، صنعت نفت آبادان، استقلال تهران و سپاهان اصفهان در کنفرانس خبری پیش از بازی با نساجی شرکت نکردند و خبرنگاران مازنی دست خالی روانه منزل شدند.
 

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =