۹۲ داوطلب نمایندگی مجلس در فارس ثبت‌نام کردند

شیراز-ایرنا- رییس ستاد انتخابات استان فارس گفت: در چهارمین روز از نام نویسی داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی، ۹۲ نفر در این استان ثبت نام کردند.

سید احمد احمدی زاده، چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: از مجموع ۹۲ نفری که تا ساعت ۱۹ امروز (سیزدهم آذرماه ۹۸) ثبت نام کردند، ۴۳ نفر آنها به شیراز تعلق دارد و ۴۹ نفر مربوط به سایر حوزه‌های انتخاباتی است.

وی بیان داشت: از دهم آذرماه ۹۸ که نام نویسی از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی آغاز شده تا کنون که چهار روز از آن سپری می‌شود، در مجموع ۲۴۹ نفر نام خود را برای شرکت در انتخابات پیش رو در استان فارس به ثبت رساندند که از این تعداد ۲۲۷ نفر مرد و مابقی زن هستند.

به گفته احمدی زاده، از این ۲۴۹ نفر، ۱۰۴ نفر متعلق به حوزه‌های انتخابیه شیراز و زرقان است و از این ۲ حوزه، ۸۷ نفر مرد و بقیه از بانوان هستند.  

ثبت‌نام از داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از دهم آذرماه ۹۸ آغاز شده و تا پایان وقت اداری شانزدهم همین ماه ادامه دارد.
یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، دوم اسفندماه ۹۸ برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =