۱۷ داوطلب نمایندگی مجلس در چهارمحال و بختیاری روز چهارم نام‌نویسی کردند

شهرکرد- ایرنا- رییس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری از ثبت‌نام ۱۷ داوطلب در چهارمین روز زمان نام‌نویسی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان خبر داد و گفت: با احتساب این افراد، تعداد داوطلبان ثبت‌نامی نمایندگی مجلس در استان به ۷۲ رسید.

جعفر مردانی شامگاه چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: از ۱۷ نفر ثبت‌نامی روز چهارم ۱۴ نفر مرد و ۳ نفر زن هستند.

وی ادامه داد: در حوزه انتخابیه شهرکرد، بن و سامان ۵ نفر، در حوزه انتخابیه  لردگان و خانمیرزا ۴ نفر، در حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کیار، کوهرنگ و دهستان دستگرد ۳ نفر و در حوزه انتخابیه بروجن ۵ نفر اقدام به ثبت‌نام کردند.

مردانی تصریح کرد: ۴ نفر از این داوطلبان دارای مدرک تحصیلی دکتری، ۱۱نفر دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و یک نفر ایثارگر دارای مدرک لیسانس هستند.

به گزارش ایرنا، ثبت‌نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از روز ۱۰ آذر آغاز شد و به مدت ۷ روز ادامه دارد.

فرایند ثبت‌نام داوطلبان حوزه انتخابیه شهرکرد، بن و سامان در فرمانداری شهرکرد، داوطلبان حوزه انتخابیه بروجن در فرمانداری بروجن، داوطلبان حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کیار، کوهرنگ و دهستان دستگرد در فرمانداری اردل و داوطلبان حوزه انتخابیه لردگان و خانمیرزا در فرمانداری لردگان انجام می‌گیرد.

چهارمحال و بختیاری بیش از ۹۴۷ هزار نفر جمعیت دارد که از این استان ۴ نماینده به مجلس شورای اسلامی راه می‌یابند.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور با موافقت شورای نگهبان دوم اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =