استاندار همدان: تعامل سپاه با دولت زمینه‌ساز توسعه است

همدان- ایرنا- استاندار همدان گفت: همکاری‌های مستمر سپاه با دستگاه‌های اجرایی در این استان موجب پیشرفت و توسعه همدان می‌شود.

سید سعید شاهرخی روز چهارشنبه با حضور در تیپ ۳۲ انصارالحسین(ع) استان همدان بیان کرد: ارتباط سپاه همدان با دستگاه‌های اجرایی باعث هم‌افزایی بیشتری در استان می شود و می توان با نیروی بیشتر و قوی‌تر به جنگ مشکلات مردم رفت.

وی به بیان اهمیت نقش و جایگاه سپاه پاسداران در فکر و فرهنگ انقلاب اسلامی ایران پرداخت و افزود: هرچقدر از شکل‌گیری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکنون به نقش‌آفرینی و کوشش‌های مجاهدانه آنها در همه عرصه‌های فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی نگاهی بیاندازیم، بیشتر به این جمله رهبر معظم انقلاب پی خواهیم برد که فرمودند: «اگر سپاه نبود کشور هم نبود».

استاندار همدان ادامه داد: در این جمله نکات بسیار مهمی نهفته است که بدون توجه به آن حقیقت وجودی سپاه پاسداران را درنمی یابیم. 

شاهرخی با تشکر از نیروهای تیپ ۳۲ انصارالحسین(ع) به خاطر اقدامات جهادی که در «ازگله» کرمانشاه انجام دادند، گفت: مفتخریم که افرادی انقلابی در درون دستگاه انقلاب اسلامی حضور دارند و در همه حال کمک‌رسان و حلال مشکلات و دغدغه‌های مردم هستند.
 
وی با تجلیل از خانواده شهدای مدافع حرم افزود: با توجه به شرایط کنونی، آنچه ضرورت دارد، تبعیت و حرکت پشت سر رهبر معظم انقلاب است.

در این آیین از خانواده و فرزندان شهید مدافع حرم احمد شوهانی تجلیل شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =