خاطیان دیدار جنجالی لیگ برتر بسکتبال تا اطلاع ثانوی محروم شدند

تهران- ایرنا- کمیته انضباطی فدراسیون بسکتبال تا اطلاع ثانوی خاطیان دیدار شیمیدر قم و آویژه صنعت مشهد را محروم کرد اما درباره حواشی پتروشیمی تصمیمی نگرفته‌ است.

در هفته نهم لیگ برتر بسکتبال و در جریان دیدار ۲ تیم شیمیدر قم و آویژه صنعت مشهد ۲ بازیکن با یکدیگر درگیر شدند و کتک‌کاری کردند. مایک رستم‌پور و صالح فروتن بعد از یک برخورد در جریان مسابقه با مشت و لگد از خجالت هم درآمدند و به همین دلیل کمیته انضباطی رای اولیه خود را درباره این حواشی صادر کرد.

در رای کمیته انضباطی فدراسیون بسکتبال آمده‌ است: با توجه به اتفاقات رخ داده در بازی تیم‌های شیمیدر قم و آویژه  صنعت پارسا مشهد، فدراسیون بسکتبال براساس گزارش‌های سر داور و ناظر مسابقه و پیش از برگزاری کمیته انضباطی، از تیم آویژه صنعت صالح فروتن و مهدی افخمی از بازیکنان، حجت دارابی فیزیوتراپ و صادق جانداری مربی و از تیم شیمیدر قم مایک رستم‌پور بازیکن این تیم را به علت ارتکاب اعمال و رفتار ناشایست به طور موقت از همراهی تیم و حضور در مسابقات رسمی بسکتبال کشور محروم کرد.

با این حال کمیته انضباطی درباره حواشی فرزاد کوهیان سرمربی تیم پتروشیمی بعد از شکست برابر مهرام حکمی صادر نکرده‌ است. کوهیان بعد از باخت به شدت از داوران انتقاد کرد و حتی با رییس کمیته داوران و مسابقات فدراسیون نیز درگیری داشت.

در جریان دیدار مهرام و شهرداری گرگان نیز حواشی زیادی وجود داشت و در پایان مسابقه تماشاگران ۲ تیم باهم درگیر شدند که هنوز درباره این مسابقه نیز تصمیمی گرفته نشده‌ است.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =