دستورالعمل صدور مجوز تاسیس آموزشگاه آزاد هنری منتشر شد

تهران - ایرنا- وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه سیاست‌های شفاف سازی خود دستورالعمل صدور مجوز تاسیس آموزشگاه آزاد هنری را بعد از مراحل کارشناسی منتشر کرد.

به گزارش چهارشنبه شب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، این دستورالعمل در اجرای مصوبه مورخ ۹۷/۶/۴ شورای راهبری توسعه مدیریت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در ادامه انتشار اطلاعیه مورخ ۹۷/۸/۱۹ درباره ساماندهی و خدمات این وزارتخانه منتشر شده است.

بنابراین گزارش، این دستورالعمل به منظور اجرای دقیق مرحله دوم از کلان برنامه شفاف سازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و مبنای عملکرد اجرای کلان برنامه پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارتخانه به شمار می آید.

این دستورالعمل در ۹ بند تدوین و ابلاغ شده و از تاریخ تصویب لازم الاجرا است و از این پس تمامی مقررات، دستور العمل ها و شیوه نامه های قبلی مرتبط با موضوع آن ملغی شده و صدور مجوزها مطابق با دستورالعمل حاضر انجام می شود.

هرگونه تغییر در مفاد این دستورالعمل منوط به طی فرآیند فنی و حقوقی لازم از مبادی قانونی ذیربط (دفتر نوسازی و تحول اداری و دفتر حقوقی و مالکیت فکری) و با تایید (شورای راهبری توسعه مدیریت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) خواهد بود.

علاقه‌مندان برای مشاهده دستورالعمل صدور مجوز تاسیس آموزشگاه آزاد هنری به نشانی https://www.farhang.gov.ir سایت روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مراجعه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =