۱۳ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۴۷
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83581158
۰ نفر

برچسب‌ها

نکونام: شرایط زمین به ما اجازه اجرای تاکتیک‌ها را نداد

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با انتقاد از شرایط زمین چمن ورزشگاه پاس قوامین گفت: باران روی کیفیت زمین تاثیر گذاشته بود و اجازه اجرای برنامه‌های‌مان را به ما نداد.

جواد نکونام پس از تساوی بدون گل تیمش برابر سایپا در هفته سیزدهم لیگ برتر ضمن انتقاد از زمین چمن ورزشگاه پاس قوامین گفت: بارندگی‌های اخیر روی کیفیت زمین تاثیر گذاشته بود و با وجود اینکه زمین را با کاور پوشانده بودند اما باز هم شرایط زمین چندان خوب نبود و این موضوع کار هر ۲ تیم را برای اجرای برنامه‌های تاکتیکی سخت کرده بود.

وی افزود: سایپا به دنبال ارائه بازی مستقیم بود و روی پاس‌های بلند، اوت دستی و ضربات ایستگاهی برنامه‌ریزی کرده بود و همین موضوع موجب شد تا مسابقه روی هوا دنبال و از کیفیت بازی کاسته شود. ما هم با توجه به شرایط زمین نتوانستیم برنامه‌های خود را اجرا کنیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در مورد اینکه تیمش در بخش هجومی نتوانسته انتظارات را براورده کند، ‌اضافه کرد: ما نتوانستیم بازیکنی  گرانتر از ۸۰۰ میلیون جذب کنیم. باشگاه هم اعلام کرده بود امسال پول زیادی نداریم و توقع آسیایی شدن و قهرمانی هم نداریم. ما در نقل و انتقالات نسبت به بودجه عمل کردیم و از طرفی نتوانستیم بیشتر از ۶ بازیکن جذب کنیم. باید تا نیم‌فصل با همین بازیکنان ادامه دهیم و در نقل و انتقالات مهره‌های هجومی جذب کنیم. هدف ما قهرمانی نیست بلکه می‌خواهیم خوب بازی کنیم.

تیم فوتبال فولاد خوزستان از ساعت ۱۵:۱۵ امروز در ورزشگاه پاس قوامین میهمان سایپا بود که این دیدار با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =