مردم در انتخابات پیش رو در کنار انقلاب حضور خواهند داشت

تهران- ایرنا- نماینده ادوار مجلس و داوطلب ثبت نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: مردم همیشه نشان داده‌اند که در کنار نظام و انقلاب هستند و این بار نیز همینگونه رفتار می‌کنند.

عزت الله اکبری روز چهارشنبه در حاشیه ثبت نام انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه تهران در گفت و گو با خبرنگاران در خصوص شفافیت مالی و رای نمایندگان مجلس افزود: شفافیت در بحث های مالی ستادهای انتخاباتی و رای نمایندگان از لازمه های انتخابات و مجلس است.

وی یادآورشد: این موضوع که نماینده‌ای به‌عنوان منتخب ملت رای خود را پنهان کند، پذیرفتنی نیست، طبق قانون جلسه های مجلس باید از رادیو پخش شود و این نشان دهنده لزوم شفافیت است.

اکبری اظهارداشت: اینکه گاهی به فراخور شرایط جلساتی غیرعلنی و یا در کمیسیون برگزار می‌شود، موضوعی جداگانه است ولی در کل مشروح جلسات و رای نمایندگان باید شفاف باشد.

این داوطلب ثبت نام در انتخابات مجلس با بیان سعی دارد در لیست اصولگرایان قرار گیرد، گفت: مجلس کنونی اقدامات مثبتی نیز انجام داده اما در مجموع عملکرد آن به خصوص در سیاست خارجی، اقتصادی و صنعتی ضعیف بوده است.

وی خاطرنشان کرد: مجلس باید محلی برای تفکر و حل کردن مشکلات باشد؛ افرادی که تجربه و دانش دارند باید در این شرایط به مجلس راه پیدا کنند تا بتوانند گره از مشکلات کشور باز کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =