۱۳ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۲۳
کد خبرنگار: 2293
کد خبر: 83581064
۰ نفر

برچسب‌ها

۷ اغذیه فروشی متخلف در شمال تهران تذکر گرفتند

تهران - ایرنا - طرح ساماندهی اغذیه فروشی‌های منطقه یک در محدوده دزاشیب با هدف رعایت اصول بهداشتی، زیست محیطی و جلوگیری از سد معبر اجرا و ۷ اغذیه فروشی تذکر پلمب گرفتند.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی شهرداری منطقه یک «مجید محمدی» مسئول اداره ساماندهی شهرداری منطقه یک اظهار داشت: در راستای اجرای طرح ساماندهی اغذیه فروشی ها که از آبان ماه سال جاری آغاز شد پس از شناسایی واحدهای صنفی حدفاصل خیابان دزاشیب تا سه راه عمار و تهیه بانک اطلاعاتی از مشاغل سطح محدوده، برای واحدهای متخلف رای بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری ها صادر شد.

وی گفت: این رای بدلیل ایجاد انواع مزاحمت و آلودگی زیست محیطی از جمله انتشار دود و بوی نامطبوع ناشی از نبود سیستم تهویه مناسب و اصولی، عدم رعایت موازین بهداشتی، ایجاد سدمعبر و اخلال در تردد عابرین به واسطه فعالیت در معبر عمومی و ایجاد گره ترافیکی برای ۷ واحد اغذیه فروشی صادر شده است.

محمدی خاطر نشان کرد: از بین آراء صادره، برای یک واحد رای تعطیل و برای سایر واحدها رای تمهیدات صادر شد که در صورت عدم رعایت مفاد آراء پس از اتمام مهلت ارائه شده، طی مراتب قانونی از فعالیت آنها جلوگیری خواهد شد.

وی افزود: برای سایر واحدهای فاقد رأی نیز اخطار رفع مزاحمت به متصدیان ابلاغ  و متعاقباً در صورت عدم توجه به اخطار، نسبت به صدور رأی برای واحدهای موصوف اقدام می شود.

به گزارش ایرنا؛  بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری بر حمایت معنوی از مسکن و محل سکونت و حفظ آرامش ساکنین تاکید دارد و در زمانی که مزاحمت مستقیم و در محیط شغلی برای مردم ایجاد شود و یا غیر مستقیم از طریق سر و صدا یا تشکیل صف در بیرون محیط کار یا عبور و مرور مدام وسیله نقلیه ایجاد شود، ‌ از ساکنان دفاع می کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =