گواردیولا: فکر رسیدن به لیورپول هم «احمقانه» است

تهران- ایرنا- «پپ گواردیولا» با وجود پیروزی ۴ بر یک تیمش مقابل برنلی می‌گوید اینکه سیتیزن‌ها فکر کنند که می‌توان برای فتح لیگ جزیره با لیورپول رقابت کنند، «احمقانه» است.

سیتی شب گذشته به لطف گل‌های «گابریل ژسوس»، «رودری» و «ریاض محرز» موفق شد دست پر از تِرف مور خارج شده و اختلاف امتیازی خود را با لیورپول صدرنشین به هشت کاهش دهد اما گواردیولا شانس زیادی برای تیمش به منظور سبقت گرفتن از تیم تحت هدایت «یورگن کلوپ» قائل نیست.

گواردیولا در این باره گفت: با توجه به اختلافی که با لیورپول داریم، فکر کردن به قهرمانی احمقانه و دیوانه بازی است.  مثل همه که می‌گویند از کورس خارج هستیم، من هم می‌گویم شانسی نداریم.

وی ادامه داد: ما به خودمان و بازی بعدی فکر می‌کنیم اما اینکه فکر کنیم چه راه‌هایی برای کم کردن فاصله وجود دارد، احمقانه است.

سیتیزن‌ها برای دیدار شب گذشته پس از قطع شدن برق پیش از آغاز بازی، خود را با خواندن یک ترانه انگلیسی آماده کردند و گواردیولا به شوخی گفت که وی در دیدار مقابل منچستریونایتد برق ورزشگاه اتحاد را قطع می‌کند تا عملکردی مشابه را از شاگردانش ببیند.

گواردیولا در ادامه تاکید کرد: برای گل زدن به ژسوس نیاز داریم. این گل‌ها هم به او کمک می‌کند و هم به تیم. مهاجمی فوق‌العاده همچون سرخیو آگوئرو را از دست دادیم. نتیجه خوبی بود. از نوع بازی که ارائه دادیم رضایت داریم. از حالا کمی خود را برای شهرآورد منچستر آماده می‌کنیم. برای این دیدار به هواداران‌مان نیاز داریم. در این چهار روز خود را آماده می‌کنیم و بازی آن‌ها (منچستریونایتد) با تاتنهام را تماشا می‌کنیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =