نمایشگاه فناوری‌های شرکت‌های دانش‌بنیان سمنان برگزار می‌شود

سمنان- ایرنا- مدیرعامل موسسه پژوهشی چیستا پویان کومش گفت: نمایشگاه تخصصی فناوری‌های شرکت‌های دانش‌بنیان این استان از سوی این سازمان مردم‌نهاد و معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان به مدت سه روز در شهر سمنان برگزار می‌شود.

سمیرا کرمی عصر چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: نمایشگاه فناوری‌های شرکت‌های دانش‌بنیان استان سمنان شانزدهم تا هجدهم آذرماه به مدت سه روز در کاروانسرای تاریخی جهان‌بانی سمنان آغاز به کار می‌کند.

وی با اشاره به اهداف برگزاری نمایشگاه تخصصی فناوری‌های شرکت‌های دانش‌بنیان، بیان کرد: معرفی جوانان کارآفرین و نخبه این استان و جذب سرمایه‌گذار برای حمایت مادی از ایده‌های آنان از اهداف برگزاری این نمایشگاه سه روزه است.

مدیرعامل موسسه پژوهشی چیستا پویان کومش ادامه داد: عملیاتی کردن ایده‌های کارآفرینانه و ایجاد ارتباط موثر میان آنان و سرمایه گذاران از جمله مشکلات پیش‌روی شرکت‌های نوپای دانش‌بنیان است که برگزاری این گونه نمایشگاه‌ها در مرتفع‌سازی مشکلات موثر است.

وی تصریح کرد: ۱۵ غرفه در حوزه‌های تخصصی مانند قطعات خودرو، صنایع ریخته‌گری، خدمات نرم‌افزار، الکترونیک و تجهیزات صنعتی در نمایشگاه تخصصی فناوری‌های شرکت‌های دانش‌بنیان استان سمنان برپا می‌شود.

مدیرعامل موسسه پژوهشی چیستا پویان کومش یادآور شد: این نمایشگاه با حضور کارآفرینان جوانان، سرمایه گذران و صاحبان صنایع استان سمنان برپا می‌شود.

سازمان مردم نهاد چیستا پویان کومش از سمن‌های تخصصی در حوزه پژوهشی است.