بیش از ۱۵ میلیارد ریال  به شهرداری‌های نهبندان اختصاص یافت

بیرجند - ایرنا - فرماندار نهبندان گفت: با پیگیری‌های استاندار خراسان جنوبی ۱۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال اعتبار به شهرداری‌های نهبندان و شوسف این شهرستان اختصاص یافت.

مجید بیکی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این مقدار ۱۰میلیارد ریال به شهرداری نهبندان اختصاص یافته که در زمینه جداسازی آب شرب از آبیاری فضای سبز هزینه خواهد شد.

 وی ادامه داد: همچنین پنج میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال مربوط به تکمیل پارک ورزش شهر شوسف است که سال‌ها به علت کمبود اعتبار نیمه تمام مانده بود.

بیکی بیان کرد: همچنین در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان نیز ۱۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال برای شهرداری شوسف و ۳۱ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال برای شهرداری نهبندان در نظر گرفته شده‌ است.

به دنبال پیگیری‌های استاندار خراسان جنوبی و سفر دکتر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه به استان، طرح‌های متعددی مورد تصویب قرار گرفت که یکی از این طرح‌ها تامین زیرساخت‌های شهری است به همین منظور مبلغ ۲۰ میلیارد تومان با تخصیص ۱۰۰ درصدی به استان ابلاغ شده است.

با تاکید استاندار خراسان جنوبی این مبلغ در راستای تجهیز، تکمیل و احداث پارک‌های چند منظوره و با ملاحظات اسکان اضطراری و پدافند غیرعامل هزینه خواهد شد.