«رقص کاغذپاره‌ها» «اختراع والس»

تهران- ایرنا- با گذشتن از نیمه آخرین ماه پاییز، نمایش‌های جدیدی چون رقص کاغذپاره‌ها به کارگردانی مهران دهقانی و «اختراع والس» نوشته مهدی اسدزاده به صحنه اضافه می‌شوند و یا آن را ترک می‌کنند.

در این هفته با گذشتن از نیمه آذر و نزدیک شدن به زمستان حال و هوای تئاتر تغییری نکرده است و از ۱۶ تا ۲۲ آذر بعضی نمایش‌های صحنه را به نمایش‌های جدید واگذار می‌کنند.

نمایش هایی که به صحنه اضافه می شوند

نمایش عمو زنجیرباف به نویسندگی و کارگردانی مهدی رضایی از ۱۷ تا ۲۲ آذر هر شب ساعت ۱۶ در عمارت نوفل‌لوشاتو میزبان مخاطبان می‌شود.

نمایش لرز به نویسندگی و کارگردانی داریوش علیزاده از ۱۸ آذر تا ۱۳ دی‌ هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۶۵ دقیقه در تئاتر هامون به صحنه خواهد رفت.

مایش سوگ جامه به نویسندگی و کارگردانی میثم عباسی از ۱۹ آذر تا ۱ دی‌ هر شب در دو نوبت ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در سالن سایه تئاترشهر اجرا خواهد داشت.

نمایش آبگوشت زهرماری به کارگردانی حسین اسدی و نویسندگی آرش آبسالان از ۲۰ آذر تا ۶ دی‌ هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۶۵ دقیقه در تماشاخانه سنگلج  میزبان مخاطبان می‌شود.

نمایش ولپُن نوشته بن جانسن و به کارگردانی مهدی کوشکی از ۱۶ تا ۳۰ آذر هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۶۵ دقیقه در تئاتر مستقل تهران به صحنه خواهد رفت.

نمایش مدرسه پینوکیو به نویسندگی و کارگردانی آرش سنجابی از ۱۷ آذر تا ۶ دی‌ هر شب ساعت ۱۸ در عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا خواهد داشت.

نمایش رقص کاغذپاره ها به نویسندگی محمد یعقوبی و کارگردانی مهران دهقانی از ۱۷ آذر تا ۵ دی‌ هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه آژمان میزبان مخاطبان می‌شود.

نمایش اختراع والس به نویسندگی مهدی اسدزاده و کارگردانی سارا افشار از ۱۷ تا ۳۰ آذر هر شب ساعت ۲۰:۳۰ در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه خواهد رفت.

نمایش خوره به نویسندگی محمدحسین سعیدی و بنیامین سیدین و کارگردانی محمدحسین سعیدی از ۱۷ آذر تا ۳ دی‎ هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۳۵ دقیقه در خانه نمایش دا اجرا خواهد داشت.

نمایش راه پله به نویسندگی و کارگردانی سپیده میرحسینی از ۲۰ آذر تا ۳۰ دی‌ هر شب ساعت ۱۸:۳۰ در پردیس تئاتر شهرزاد میزبان مخاطبان می‌شود.

نمایش بازگشت مردگان به نویسندگی و کارگردانی شادی اسدپور از ۲۱ آذر تا ۱۳ دی‌ هر شب ساعت ۱۵ به مدت ۵۰ دقیقه در خانه نمایش مهرگان به صحنه خواهد رفت.

نمایش‌هایی که صحنه را ترک می‌کنند

نمایش در به کارگردانی عمران مرادی و نویسندگی هلیا فتحی تا ۱۷ آذر هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۴۵ دقیقه در تماشاخانه آژمان به صحنه می‌رود.

نمایش غریبه های کامل به کارگردانی سیدعلی شانه ساز و نویسندگی سیدعلی شانه ساز و سعید زارعی تا ۱۸ آذر هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۹۰ دقیقه در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان به نمایش در می‌آید.

نمایش درس‌های عمو شلبی برای زندگی نوشته شل سیلور استاین و به کارگردانی سپهرصانعی تا ۱۸ آذر هر شب ساعت ۱۷ به مدت ۶۰ دقیقه در تالار مولوی اجرا می‌شود.

نمایش سکوت سفید نوشته تام استوپارد و به کارگردانی کورش سلیمانی تا ۱۹ آذر هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۵۵ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود.

نمایش عیش و نیستی به کارگردانی جابر حسینی و نویسندگی تیری مونیه تا ۱۹ آذر هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۷۵ دقیقه در خانه نمایش مهرگان به نمایش در می‌آید.

نمایش شازده احتجاب به نویسندگی و کارگردانی افشین زمانی تا ۲۰ آذر هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۷۰ دقیقه در تئاتر هامون اجرا می‌شود.

نمایش لانچر ۵ به نویسندگی و کارگردانی پویا سعیدی و مسعود صرامی تا ۲۰ آذر هر روز در دو نوبت ۱۵ و ۱۸ به مدت ۱۳۵ دقیقه در تئاتر مستقل تهران به صحنه می‌رود.

نمایش این سو، آن سو نوشته فلوریان زلر و به کارگردانی یوسف محمدی تا ۲۰ آذر هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در تماشاخانه استاد جمشید مشایخی به نمایش در می‌آید.

نمایش اسمش این نیست به کارگردانی آرزو خرم نیا تا ۲۲ آذر هر شب ساعت ۱۷:۳۰ به مدت ۴۵ دقیقه در تئاتر هامون اجرا می‌شود.

نمایش زن خوب سچوان نوشته برتولت برشت و به کارگردانی حسین کاظمی تا ۲۲ آذر هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۹۰ دقیقه در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان به صحنه می‌رود.

نمایش غراب شیطون به کارگردانی حسن سبحانی مینابی و نویسندگی رضا گشتاسب تا ۲۲ آذر هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۵۰ دقیقه در تماشاخانه مهر حوزه هنری به نمایش در می‌آید.

نمایش آسانسور نداره نوشته سباستین تیری و به کارگردانی لبخند بدیعی تا ۲۲ آذر هر شب ساعت ۱۸ در کارگاه نمایش تئاترشهر اجرا می‌شود.

نمایش م (میم) به نویسندگی و کارگردانی بهنام شریفی تا ۲۲ آذر هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه آژمان به صحنه می‌رود.

نمایش‌های که به اجرای خود ادامه می‌دهند

نمایش زیراکس به کارگردانی علی اصغر دشتی و نویسندگی محمدرضا مرزوقی تا ۲۵ آذر هر شب ساعت ۱۸:۳۰ تالار حافظ به نمایش در می‌آید.

نمایش پینوکیو به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا محمودی تا ۲۵ آذر هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۵۰ دقیقه در سالن اصلی تالار مولوی اجرا می‌شود.

نمایش مقدس به نویسندگی و کارگردانی سعدی محمدی عبد تا ۲۵ آذر هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۶۵ دقیقه در سالن اصلی تالار مولوی به صحنه می‌رود.

نمایش سلول شماره چند به کارگردانی آرزو تهرانی و نویسندگی محمدعلی حسینی فر تا ۲۶ آذر هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه شانو به نمایش در می‌آید.

نمایش سوختن به کارگردانی علیرضا آرا و علیرضا اولیایی و نویسندگی مهرداد کوروش نیا تا ۲۶ آذر هر شب ساعت ۱۹:۱۵ به مدت ۷۰ دقیقه در سالن استاد ناظرزاده کرمانی ایرانشهر اجرا می‌شود.

نمایش دریاچه قو به نویسندگی و کارگردانی رضا صابری تا ۲۶ آذرماه هر شب ساعت ۲۱ در سالن استاد ناظرزاده کرمانی ایرانشهر به صحنه می‌رود.

نمایش پیک نیک در میدان جنگ نوشته فرناندو آرابال و به کارگردانی زری اماد تا ۲۷ آذر هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۶۰ دقیقه در سالن جوانمرد خانه تئاتر به نمایش در می‌آید.

نمایش طعم گس مرگ به نویسندگی کوروش شمس و کارگردانی سعید سالمی تا ۲۷ آذر هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۶۰ دقیقه در خانه نمایش مهرگان اجرا می‌شود.

نمایش درماندگان آخر اسفند به نویسندگی نوشین معراجی و کارگردانی حامد برغانی تا ۲۹ آذر هر شب ساعت ۲۱:۱۵ در تماشاخانه دیوار چهارم به صحنه می‌رود.

نمایش ته بلیط به نویسندگی علیرضا حمیدین و امیر پناهی فر و کارگردانی علیرضا حمیدین تا ۲۹ آذر هر شب ساعت ۱۹:۲۰ به مدت ۱۰۵ دقیقه در تماشاخانه ملک به نمایش در می‌آید.

نمایش گفتگوی شبانه به نویسندگی و کارگردانی امیرمهاجر سلطانی تا ۲۹ آذر هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۷۰ دقیقه در تماشاخانه شانو اجرا می‌شود.

 اپرای عروسکی مولوی به نویسندگی و کارگردانی بهروز غریب پور تا ۲۹ آذر هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۱۰۰ دقیقه در تالار فردوسی به صحنه می‌رود.

نمایش خاک و تاج به کارگردانی زهرا صبری و نویسندگی گیتی صفرزاده تا ۲۹ آذر هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۶۰ دقیقه سالن قشقایی تئاترشهر به نمایش در می‌آید.

 نمایش ادیپوس به کارگردانی مرتضی صفری تا ۲۹ آذر هر شب ساعت ۱۷ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه استاد جمشید مشایخی اجرا می‌شود.

نمایش آهنگ های لندندری به نوشته راشل فیلد و به کارگردانی سیامک گل سرخ تا ۳۰ آذر هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۵۰ دقیقه در تماشاخانه ایران تماشا به صحنه می‌رود.

نمایش ماسک به نویسندگی بهزاد اقطاعی و ماهک مجد و کارگردانی بهزاد اقطاعی تا ۳۰ آذر هر شب ساعت ۲۰:۳۰ در پردیس تئاتر شهرزاد به نمایش در می‌آید.

 نمایش در کشور شما قابل دسترس نیست به کارگردانی ندا تمیمی و نویسندگی دامون نوروزی تا ۳۰ آذر هر شب ساعت ۱۹:۱۵ به مدت ۶۵ دقیقه در مجموعه تئاتر دیوار چهارم اجرا می‌شود.

 نمایش مری پاپینز برداشتی آزاد از نمایشنامه مری پاپینز نوشته جولین فلوز و به کارگردانی احمد سلیمانی تا ۳۰ آذر هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۱۰۰ دقیقه در تالار وحدت به صحنه می‌رود.

نمایش قهر دریا به کارگردانی رضا بهنامی و نویسندگی پژمان شاهوردی تا ۳۰ آذر هر شب ساعت ۱۹ در پردیس تئاتر تهران به نمایش در می‌آید.

 نمایش از میان مردگان به نویسندگی شیما محمد بیگی و کارگردانی سمیه مطلبی از تا ۳۰ آذر هر شب ساعت ۱۸ در مجموعه تئاتر دیوار چهارم اجرا می‌شود.

 نمایش دست‌های آلوده نوشته ژان پل سارتر و به کارگردانی مسعود موسوی تا ۳۰ آذر هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۷۵ دقیقه در سالن قشقایی تئاترشهر به صحنه می‌رود.

 نمایش قتل در موقعیت ۳۵ درجه شمالی به نویسندگی شهاب مهربان و علی ساعدی و کارگردانی امیر میری تا ۳۰ دی‌ هر شب ساعت ۱۸ در پردیس تئاتر شهرزاد به نمایش در می‌آید.

نمایش راپسودی به نویسندگی تایماز رضوانی و کارگردانی سیما تیرانداز تا ۳۰ آذر هر شب ساعت ۲۰:۳۰ در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود.

نمایش آن دیگری به نویسندگی آرمین جوان و کارگردانی سمانه زندی نژاد تا ۳۰ آذر هر شب ساعت ۱۹ در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود.

 نمایش فرمالیته به نویسندگی، طراحی و کارگردانی علی صفری تا ۳۰ آذر هر شب ساعت ۱۹:۱۵ در پردیس تئاتر شهرزاد به نمایش در می‌آید.

نمایش چهره مرد هنرمند در جوانی به نویسندگی و کارگردانی مصطفی هرآیینی تا ۳۰ آذر هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۷۰ دقیقه در سالن صنوبر پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود.

نمایش پنجاه پنجاه به کارگردانی مرتضی اسماعیل کاشی و نویسندگی هاله مشتاقی نیا و مرتضی اسماعیل کاشی (با نگاهی به نمایشنامه خودی و غیر خودی نوشته برتولت برشت به ترجمه کمال الدین شفیعی) تا ۱ دی هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۷۵ دقیقه در تماشاخانه هیلاج به صحنه می‌رود.

نمایش قرمز نوشته جان لوگان و به کارگردانی علی روان بُد تا ۱ دی‌ هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۶۰ دقیقه در گالری پلتفرم سه به نمایش در می‌آید.

نمایش احتمال اشتباه به نویسندگی و کارگردانی حسین جمالی تا ۲ دی‌ هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در تالار حافظ اجرا می‌شود.

نمایش مسافرانی از شیکاگو نوشته نیل سایمون و به کارگردانی حمیدرضا فلاحی تا ۳ دی‌ هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۶۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود.

- نمایش حشره به کارگردانی مهیار قزل سوفلو و نویسندگی مهیار قزل سوفلو و احسان یزدان پناه تا ۳ دی‌ماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۷۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به نمایش در می‌آید.

نمایش فرانکنشتاین به نویسندگی و کارگردانی ایمان افشاریان تا ۳ دی‌ هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۹۰ دقیقه سالن اصلی تئاترشهر اجرا می‌شود.

نمایش نسیان به کارگردانی علیرضا مهران و نویسندگی عرفان پور محمدی تا ۴ دی‌ هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۵۰ دقیقه تماشاخانه ماه حوزه هنری به صحنه می‌رود.

نمایش لوپارا به نویسندگی و کارگردانی مهدی ربوشه تا تا ۴ دی‌ هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به نمایش در می‌آید.

نمایش گرگ ها در آشپزخانه به نویسندگی فارس باقری و کارگردانی آرمان شیرالی نژاد تا ۵ دی‌ هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۷۰ دقیقه در تماشاخانه سپند اجرا می‌شود.

 نمایش داستان باغ وحش به نوشته ادوارد آلبی و کارگردانی علیرضا چاوش تا ۹ دی‌ هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۵۵ دقیقه خانه موزه استاد انتظامی به صحنه می‌رود.

نمایش پنجره ای رو به آسمان به کارگردانی امیر دژاکام و نویسندگی حسین دژاکام تا ۱۰ دی‌ هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در تماشاخانه سپند به نمایش در می‌آید.

 نمایش فیلادلفیا من دارم میام نوشته برایان فریل و به کارگردانی الهام صحت تا ۱۱ دی‌ هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۷۵ دقیقه در تماشاخانه سپند اجرا می‌شود.

نمایش تیرکمون شاه به نویسندگی آیدین آقازاده و کارگردانی تیما قاسمیان تا ۱۲ دی‌ هر شب ساعت ۲۰:۴۵ به مدت ۷۰ دقیقه در خانه نمایش دا به صحنه می‌رود.

 نمایش بازی تاج و تخت به نویسندگی و کارگردانی محمد جواد بشارت تا ۱۴ دی‌ هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۱۰۰ دقیقه در خانه نمایش مهرگان به نمایش در می‌آید.

 نمایش اتاق پرو به نویسندگی و کارگردانی نغمه نوذری تا ۱۵ دی‌ هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۶۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود.

 نمایش آنتیگون کوچولو به کارگردانی شایان یزدان‌شناس تا ۲۰ دی‌ هر شب ساعت ۱۹:۳۰ در تالار سالن اصلی محراب به صحنه می‌رود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha