۱۳ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۴۱
کد خبرنگار: 1270
کد خبر: 83580046
۰ نفر

برچسب‌ها

سارق مامورنما در بوکان دستگیر شد

مهاباد- ایرنا- فرمانده انتظامی بوکان گفت: سارقی که در پوشش مامور یکی از سازمان‌ها اقدام به سرقت می‌کرد، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ سلمان حیدری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به‌دنبال مراجعه و اعلام شکایت شهروندی مبنی بر سرقت طلا از وی توسط فردی که خود را مامور معرفی کرده بود، کارگروه ویژه‌ای تشکیل و شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: با هماهنگی مرجع قضایی در کمترین زمان ممکن سارق مأمورنما در مخفی‌گاهش شناسایی و دستگیر شد.

وی اضافه کرد: متهم در بازجویی‌ها اعتراف کرد که با جعل عنوان مامور یکی از سازمان‌های دولتی اقدام به اخاذی از یکی شهروندان و سرقت طلا وجواهرات وی کرده بود.

فرمانده انتظامی بوکان بیان کرد: در تحقیقات صورت‌گرفته سارق به جرم خود اعتراف کرد و از محل اختفای وی مقداری طلا به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال کشف شد.

سرهنگ حیدری با اشاره به اینکه متهم با تشکیل پرونده برای ادامه مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد، از شهروندان خواست تا در صورتی که فرد یا افرادی با عنوان مامور درخواستی از آنان دارند، ابتدا از آنان تقاضای کارت شناسایی و حکم ماموریت کرده و در صورت عدم ارایه کارت شناسایی و حکم ماموریت، بلافاصله مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

بوکان در جنوب آذربایجان‌غربی قرار دارد.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =