راهبرد مقام معظم رهبری در عبور از تبلیغات مسموم و مدیریت اغتشاشات اخیر، اعجازگونه بود

زاهدان- ایرنا- معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین توسط سران قوا، معاندان و دشمنان در برخی نقاط کشور با تبلیغات مسموم موجب تردید در جامعه شده بودند که با تدابیر راهبردی رهبر معظم انقلاب یک بار دیگر نقش رهبری اعجازگونه ایشان بیش از پیش در داخل و خارج کشور برای همگان روشن شد.

علی زینی‌وند روز سه‌شنبه در نشست هم‌اندیشی مسوولان دانشگاه‌های استان با استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به موضوع اصلاح قیمت سوخت و اتفاقات ناگوار پیش آمده در کشور اظهار داشت: اولین درس این اتفاقات ناگوار این است که با گذشت بیش از ۴۰ سال از عمر پر برکت انقلاب اسلامی باید بتوانیم در این مواقع حساس، بین مسائل مربوط به اختلافات جناحی و منافع نظام جمهوری اسلامی تفکیک قائل شویم.

وی افزود: باید با بستن راه سوء استفاده معاندان و دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران از جریانات اصیل و ارزشمند انقلابی صیانت کنیم.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: برای صیانت از جریانات اصیل و ارزشمند انقلابی نیازمند هم‌افزایی و همدلی مسوولان، اساتید و مراجع علمی و مذهبی در دانشگاه‌ها هستیم.

وی بیان کرد: لازمه این همدلی و اتحاد گذشتن از جنجال‌ها و جناح‌بندی‌های سیاسی بی‌حاصل و پیروی از فرامین و رهنمودهای ولایت فقیه است.

زینی‌وند با گرامیداشت ۱۶آذرماه، روز دانشجو گفت: مراسم گرامیداشت این روز مانند سال‌های قبل و پرشورتر از گذشته برگزار خواهد شد.

رئیس ستاد انتخابات سیستان و بلوچستان به مساله انتخابات نیز اشاره کرد و افزود: با ثبت‌نام داوطلبان از ۲ روز قبل فرآیند انتخابات به طور رسمی در استان آغاز شده و استقبال کاندیداها روند بسیار خوبی داشته است.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان اظهار داشت: سیاست محوری جمهوری اسلامی ایران قانون‌مداری، ایجاد زمینه برای مشارکت بالای مردم، ایجاد اعتماد و صیانت از آرای مردم در انتخابات است بنابراین نقش دانشگاه‌ها به عنوان یکی از گروه‌های مرجع جامعه در تقویت این بنیه نظام جمهوری اسلامی بسیار سازنده خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =