تقدیر از ارتش به عنوان ارگان‌ مسئولیت‌پذیر اجتماعی

تهران - ایرنا - ارتش جمهوری اسلامی ایران در افتتاحیه پنجمین جشنواره فرهنگی بلوط با انتخاب شورای سیاست‌گذاری این جشنواره به عنوان یکی از ارگان‌های مسئولیت‌پذیر اجتماعی در مناطق سیل زده، مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، پنجمین جشنواره فرهنگی بلوط با موضوع تقدیر از کارآفرینان برتر ملی و معرفی ارگان‌ها و افراد مسئولیت پذیر در حادثه سیل ۹۸ به میزبانی دانشگاه تهران برگزار شد.

در پنجمین دوره از این جشنواره از نهادهایی از جمله سازمان داوطلبان هلال احمر، سازمان بهزیستی، سازمان ایمیدرو (زیر مجموعه صنعت معدن)، سازمان صدا و سیما، شرکت فولاد خوزستان و حاج حسین یکتا فرمانده قرارگاه خاتم الاوصیا، علیرضا حیدری قهرمان اسبق کشتی تقدیر شد و ارتش جمهوری اسلامی ایران در بخش اول و در مراسم افتتاحیه به عنوان یکی از مسئولیت‌پذیرترین ارگان‌ها، مورد تقدیر قرار گرفت.

امیرسرتیپ دوم تقی خانی سخنگو و معاون فرهنگی و روابط عمومی ارتش دراین جشنواره گفت: از برگزارکنندگان این جشنواره که موجب وحدت و همبستگی بیشتر میان آحاد ملت شریف ایران اسلامی است، تشکر می‌کنم.

وی افزود: آماری که از کمک‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران محضر شما عزیزان ارائه شد، در واقع مختصری از اقداماتی بود که مجموعه ارتش بنابر حس مردم دوستی و مردم داری خود در حادثه سیل انحام داده است که البته انجام فعالیت‌ها و اقداماتی بیش از این نیز، استحقاق مردم شریفمان است.

سخنگوی ارتش تصریح کرد: البته اگر بنده با این لباس نماینده ارتش هستم اما مردم شریف مناطق سیل زده و شما عزیزان شاهد بودید که مجموعه نیروهای مسلح اعم ارتش جمهوری اسلامی ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروی انتظامی و همه عزیزان در نیروهای مسلح در این حادثه تلخ حضور داشته و تلاش کردند که هرکدام سهمی در کاهش آلام مردم عزیز داشته باشند.

بنا بر این گزارش، در این مراسم تعدادی از نمایندگان مجلس از جمله محمد علی وکیلی عضو هیات رییسه مجلس، اعضای شورای شهر مشهد، معاون عمرانی استانداری لرستان، رییس بنیاد تعاون ناجا، رییس خانه تئاتر و ... به عنوان میهمانان ویژه حضور داشتند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =