سرمربی تیم ملی فوتسال: ساختار دفاعی تیم ما مناسب نیست

مشهد- ایرنا- سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت: ساختار دفاعی تیم ما مناسب نیست و مدت زمانی که برای تمرینات تیم ملی داشتیم هم مناسب نبود و برای کار دفاعی باید تمرینات زیادی انجام دهیم.

محمد ناظم الشریعه سه‌شنبه شب بعد از بازی با تیم بلاروس در گفت وگو با خبرنگاران در مشهد افزود: تمام تلاش خود را در این مسابقات انجام دادیم و به جوانان هم بازی دادیم چون جوانان، آینده تیم ملی هستند.

وی ادامه داد: امیدواریم هر چه زودتر لیگ برتر فوتسال به پایان برسد تا زمان برای تمرین مناسب داشته باشیم  و کار ما برای مسابقات آسیایی سخت نشود.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت: مرحله پلی آف لیگ برتر کار را برای ما سخت کرده است و باعث می‌شود زمان را از دست بدهیم.

ناظم الشریعه با اشاره به وضعیت فوتسال ایران هم گفت فوتسال ایران از قدرت‌های برتر دنیاست و باید با تیم‌های مطرح فوتسال بازی کنیم چنانکه تیم عربستان با آرژانتین بازی کرد.

وی در خصوص انتخاب مرد سال فوتسال آسیا هم گفت: مهدی جاوید از تاثیرگذارترین بازیکنان آسیاست اما به حقش نرسید.

بازی با ایران سخت بود

سرمربی تیم فوتسال بلاروس هم گفت: تورنمت مشهد در سطح بسیار بالایی بود و خوشحال هستیم که تیم‌های اسلواکی و ایران را که از قدرت‌های برتر فوتسال هستند را شکست دادیم.

ساوین سائو الکساندر افزود: بازی با ایران جذاب و سخت بود و بلاروس تا کنون چنین بازی ای انجام نداده بود.

وی ادامه داد: تیم خود را برای مسابقات مقدماتی جام جهانی آماده می‌کنیم و در این مسابقات بلاروس با تیم‌های ایتالیا، پرتغال و ایرلند هم گروه است.

تیم ملی فوتسال ایران امشب در چارچوب مسابقات سه جانبه مشهد با نتیجه سه بر دو مغلوب تیم بلاروس شد. تیم ایران در دیدار قبلی خود به نتیجه مساوی پنج دست یافت.

تیم بلاروس دیشب در دیدار نخست خود با نتیجه چهار بر یک تیم اسلواکی را نیز شکست داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =