سودجویی برخی افراد در افزایش قیمت کالاها بی‌توجهی به افکار عمومی است

تهران – ایرنا - وزیر کشور با بیان این که اگر چه با وجود افزایش قیمت بنزین ممکن است یک مقدار افزایش قیمت داشته باشیم اما این افزایش قیمت نباید افسار گسیخته باشد، گفت: سود جویی برخی افراد در افزایش قیمت کلاها بی توجهی به افکار عمومی است.

عبدالرضا رحمانی فضلی عصر سه شنبه در نشست ستاد هماهنگی اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی در جمع خبرنگاران افزود: نشست امروز جمع بندی عملکرد دوستان رسانه ای کارگروه اطلاع رسانی و تبلیغات درباره سوخت بود که  به صدا و سیما ماموریت دادیم نسبت به آگاهی رسانی در این زمینه اقدام کند.

وی با بیان این که دوم دی ماه ۹۶ قرار بود این طرح اجرا شود اما به دلایلی اجرای آن به تعویق افتاد، اظهار داشت: اقدامات بسیار خوبی در زمینه سوخت انجام شده و از همه دوستنان در این زمینه تشکر می کنم.

وی ادامه داد: البته درباره عدم اقناع سازی صحبت هایی شده است که چنین نیست چون این دست موضوعات می تواند به مدل و روش های دیگر داشته باشد.

رحمانی فضلی با بیان این که موضوع تنظیم بازار یکی از موضوعات مطرح شده در ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی بود، تصریح کرد: در این نشست تاکید شد مواجهه با افزایش قیمت بیش از این نشود و تا جایی که امکان دارد از کالاهای ذخیره شده استفاده شود.

وی اضافه کرد: اگر چه با وجود افزایش قیمت بنزین ممکن است یک مقدار افزایش قیمت داشته باشیم اما این افزایش قیمت نباید افسار گسیخته باشد. سود جویی برخی افراد در افزایش قیمت کلاها بی توجهی به افکار عمومی است.

وزیر کشور با یادآوری ۱۶ آذر روز دانشجو این روز را نماد مبارز با استکبار دانست و گفت: شهادت دانشجویان در این روز خاطره غم انگیزی است که باید مبنایی برای انسجام، وحدت، دشمن شناسی و آگاهی بخشی باشد.

وی ادامه داد: قرار شد دستگاه های اطلاع رسانی و تبلیغات در این حوزه ها ضعف ها و آسیب هایشان را خودشان بررسی کنند تا در مواقع و شرایط دیگری که به چنین عزم ملی نیاز است، با آسیب و ضعف مواجه نشویم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =