نمایشگاه توانمندی‌های صنایع کوچک و متوسط همدان گشایش‌یافت

همدان- ایرنا - ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صنایع کوچک و متوسط استان همدان از امروز /سه شنبه/ به مدت چهار روز گشایش یافت.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی همدان عصر روز سه شنبه در آئین گشایش نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک و متوسط همدان گفت: این نمایشگاه تا ۱۵ آذر برای بازدید مردم دایر است و یکصد واحد تولیدی برتر محصولات متنوع خود را در این نمایشگاه عرضه می کنند.

محمدرضا بادامی هدف از راه‌اندازی این نمایشگاه را معرفی ظرفیت و توان کارخانه ها و واحدهای تولیدی استان بیان کرد و گفت: این نمایشگاه فرصتی برای رفع مشکلات صنایع است.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر صنایع، خوشه های مبل و منبت، چرم، پوشاک کِردآباد، کشمش ملایر و سفال لالجین نیز در این نمایشگاه حضور دارند و محصولات خود را معرفی می کنند.

بادامی از ویژگی های این نمایشگاه به حضور رایزنان اقتصادی ایران در کشورهای عراق، سوریه، لبنان، ترکیه و ازبکستان اشاره کرد و گفت: این افراد به صاحبان صنایع صادرات محور مشاوره و راهنمایی می دهند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی همدان نیز گفت: پنج هزار متر مربع از فضای این نمایشگاه به مدت چهار روز در اختیار صنایع مطرح استان قرار گرفته است.

وی افزود: کارگاه های آموزشی در کنار نمایشگاه تدارک دیده شده است و اساتید مجرب آموزش و مشاوره های مورد نیاز را در اختیار غرفه داران قرار می دهند.

حمید گلی پور با بیان اینکه هیات های تجاری و اقتصادی از سراسر ایران از این نمایشگاه دیدن می کنند ابراز امیدواری کرد: این فرصت منتج به عقد قراردادهای فروش برای تولیدکننده های استان شده و زمینه توسعه و تقویت صادرات کالاهای داخلی را فراهم آورد.

ششمین نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک و متوسط در محل نمایشگاه های بین المللی همدان دایر شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =