۹۱ داوطلب انتخابات مجلس در گلستان ثبت نام کردند

گرگان - ایرنا - معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری گلستان گفت: تا پایان سومین روز ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، ۸۹ مرد و ۲ زن در فرمانداری‌های منتخب ۶ حوزه انتخابیه استان گلستان نام نویسی کردند.

عبدالرضا چراغعلی شامگاه سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار داشت: از این میان ۱۷ نفر برای حوزه انتخابیه گمیشان، بندرگز، کردکوی و بندرترکمن، ۱۶ نفر در حوزه انتخابیه گنبدکاووس، ۲۵نفر در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا، ۷ نفر در حوزه انتخابیه علی آبادکتول، ۱۱ نفر برای حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر و ۱۵ نفر در حوزه انتخابیه مینودشت، گالیکش، مراوه تپه و کلاله نام نویسی کردند.

 وی ادامه داد: داوطلبان برای ثبت نام باید با در دست داشتن مدارک کامل از ۸ صبح تا ۱۸ عصر به فرمانداری‌های مرکزی ۶ حوزه انتخابیه استان در شهرهای گرگان، گنبدکاووس، کردکوی، علی آبادکتول، رامیان و مینودشت مراجعه کنند.

ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از دهم آذرماه آغاز شده و تا شانزدهم آذرماه ادامه دارد.

استان گلستان با ۶ حوزه انتخابیه اصلی، ۷ نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد که ۲ نفر از حوزه گرگان و آق قلا ، یک نفر از رامیان و آزادشهر، یک نفر از علی آباد، یک نفر از کردکوی، بندرترکمن و بندرگز، یک نفر از گنبدکاووس و یک نفر از مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه به مجلس شورای اسلامی راه خواهند یافت.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دوم اسفند امسال /۹۸/ برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =