۱۲ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۵۶
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83579520
۰ نفر

برچسب‌ها

تدبیر رهبری توطئه دشمنان را نقش بر آب کرد

بوشهر-ایرنا- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت:دشمن با طراحی فتنه بنزین درصدد ضربه زدن به نظام اسلامی بود که تدبیر حکیمانه رهبری و هوشیاری ملت توطئه شوم آنان را نقش بر آب کرد.

حجت الاسلام عبدالرضا سروستانی روز سه‌شنبه در نشست هم اندیشی مسئولان و مبلغان قرارگاه پیشرفت و  آبادانی استان بوشهر افزود: دشمنان اسلام و نظام اسلامی با طراحی توطئه‌های مختلف در عرصه‌های گوناگون از قبیل راه اندازی هشت سال جنگ تحمیلی، جنگ‌های نیابتی و اعمال تحریم‌های ظالمانه تاکنون نتوانسته اند به هدف شوم خود که همان آسیب زدن به نظام اسلامی است، برسند.

 وی ادامه داد: استکبار جهانی اکنون پس از ناتوانی در ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی از طریق فرهنگی در عرصه جنگ نرم سعی در آسیب زدن به بنیان‌های نظام اسلامی دارد.

سروستانی ادامه داد: در این ارتباط تلاش بیش از پیش مبلغان برای برملا کردن توطئه های دشمنان و افزایش بصیرت جامعه ضرورت دارد.

وی افزود: در همین حوادث اخیر دشمنان با سوءاستفاده از وضعیت اقتصادی و مسئله افزایش قیمت بنزین سعی داشتند مردم را رودر روی نظام اسلامی قرار دهند که این امر با بصیرت موجود بخوبی خنثی شد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر گفت: تعامل مسئولان و مبلغان قرارگاه پیشرفت و آبادانی با ادارات تبلیغات اسلامی در سطح استان و همچنین برگزاری نشست‌های فصلی منظم باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =