رانندگان مراقب لغزندگی جاده‌های استان تهران باشند

تهران- ایرنا- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان‌ تهران از بارش برف و باران در جاده‌های این استان خبر داد و گفت: در حال حاضر جاده‌های استان تهران لغزنده است و رانندگان مراقب باشند.

عادل مصدقی عصر سه‌شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا اعلام کرد:‌ هم اکنون بارش برف در مسیرهای هراز، امامزاده داود(ع)، فیروزکوه، دماوند، فشم و شمشک که از ساعات ابتدایی بامداد آغاز شده است ادامه دارد و و تیم های راهداری در این مناطق مشغول عملیات روان سازی جاده ها هستند.

معاون راهداری استان تهران با بیان اینکه میانگین بارش برف در برخی مناطق به ۲۰ سانتیمتر رسیده است ادامه داد: تیم های راهداری با استفاده از خودروهای سبک و سنگین مشغول عملیات شن و نمک پاشی در مسیرهای درگیر برف هستند و تمامی جاده های این استان باز است.

وی به مسافران توصیه کرد که در صورتی که قصد سفر به مناطق کوهستانی استان تهران دارند خودروهای خود را به زنجیر چرخ مجهز کنند.

مصدقی همچنین درباره وضعیت جوی در سایر مسیرهای استان تهران نیز گفت: در سایر مسیرها بارش باران در جریان است و امروز (سه شنبه) تمامی جاده‌های این استان بدلیل بارش برف و باران لغزنده است.

به گفته وی، تردد خودروها در تمامی جاده‌های استان تهران بصورت روان و عادی در جریان است.

معاون راهداری استان تهران به مسافران توصیه کرد با سرعت مطمئنه و رعایت فاصله طولی در جاده ها حرکت کنند و در صورت اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی در جاده های این استان به سامانه ۱۴۱ تماس حاصل کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =