دولت برای توسعه منطقه گام‌های ارزنده‌ای برداشته است

زاهدان- ایرنا- فرماندار خاش سیستان و بلوچستان گفت: دولت برای توسعه منطقه، رفع مشکلات و ارائه خدمت شایسته به مردم گام‌های ارزنده‌ای برداشته است.

صاحب گل صالحی روز سه‌شنبه در نشست مشترک با علما و امامان جمعه و جماعات، اعضای شورای تامین و اداری خاش اظهار داشت: هم‌اینک پروژه‌های شاخصی همچون گازرسانی و راه آهن با حمایت‌های ویژه دولت در نقاط مختلف این شهرستان در حال کار است.
وی افزود: تلاش برای تامین نیازها و رفع نگرانی‌های مردم از اولویت‌های کاری مسوولان است.

فرماندار خاش گفت: مسوولان با همت و اراده‌ای قوی برای معیشت مردم و مقابله با گرانی‌ها و تامین نیازهای سوخت، گاز و غیره امورات را دنبال می‌کنند.
وی با اشاره به آغاز ثبت‌نام از داوطلبان عرصه رقابت در انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مسوولان با تمام تلاش و اقتدار به برگزاری سالم و باشکوه انتخابات و صیانت از آرای مردم می‌اندیشد، لذا از علما انتظار داریم مردم را برای مشارکت در این عرصه تشویق و ترغیب کنند.

صالحی ادامه داد: نقش تاثیرگذار علما به عنوان بازوهای مستحکم مسوولان در نظام اسلامی به تامین اهداف دولت در امر خدمت رسانی و توسعه، عمران و آبادانی منطقه کمک می‌کند.
وی بیان کرد: نماز جمعه در افزون بر ۵۰ نقطه خاش اقامه می‌شود که این موضوع از الطاف نظام اسلامی و حضور علمای وحدت محور بوده است.

فرماندار خاش گفت: امنیت و سلامتی از مقوله‌های بسیار مهمی هستند که برای حفظ آنها همگان باید نقش‌آفرینی کنند.
رضا حکمتیان دادستان خاش نیز اظهار داشت: مشارکت اقشار مختلف مردم، علما و مسوولان برای تامین امنیت از ضرورت‌های مهم در جامعه بوده که به توسعه منطقه در ابعاد مختلف کمک می‌کند.
مولوی محمدعلی شهنوازی امام جمعه اهل سنت، مولوی محمدعثمان قلندرزهی امام جمعه مسجد جامع الخلیل و مدیر حوزه مدینه العلوم، مولوی عبدالستار حسین زهی امام جمعه مسجد جامع حنفاء و شماری دیگر از علما و مسوولان خاش نیز از خدمات دولتمردان به مردم منطقه قدردانی و بر تحکیم مبانی وحدت و امنیت در جامعه تاکید کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =