آخرین اخبار نقل و انتقالاتی پرسپولیس؛ ۲ نفر می‌آیند؛ ۲ نفر می‌مانند

تهران- ایرنا- باشگاه پرسپولیس برای حضوری قدرتمندانه در نیم‌فصل دوم مسابقات لیگ و جام حذفی و همچنین حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا خریدهای جدیدی خواهد داشت.

نتایجی که پرسپولیس تا پایان هفته دوازدهم با گابریل کالدرون کسب کرده، آن چیزی نبوده که هواداران این تیم انتظار داشتند. هنوز فاصله سرخپوشان تهرانی با صدر جدول زیاد نشده اما روند کاری این تیم در لیگ نوزدهم به مذاق هواداران و پیشکسوتان خوش نیامده است.

حالا مدیران باشگاه در حال تلاش هستند تا به همراه کادر فنی، در تعطیلات نیم‌فصل خریدهای جدیدی را انجام دهند و تیم را برای ادامه مسابقات لیگ و همچنین رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی مهیا کنند. مهمترین دغدغه در حال حاضر جذب مهاجم است. بعد از رفتن جونیور براندائو و افت علی علیپور، قطعا کالدرون نیاز به خرید مهاجم دارد.

طی صحبت‌هایی که انجام شده و مذاکراتی که صورت گرفته سه بازیکن صربستانی، برزیلی و آرژانتینی به کالدرون معرفی شده که مرد آرژانتینی، مهاجم برزیلی را پسندیده است. کالدرون همچنین یک مهاجم آفریقایی را مورد بررسی قرار داده و از باشگاه خواسته تا او را هم به خدمت بگیرند. هنوز مذاکرات وارد فاز مالی نشده اما قرار بر این است که بازیکنان مدنظر، ابتدا تست بدهند و سپس با آنها قرارداد بسته شود.

در مورد نفرات جدا شده هنوز چیزی مشخص نیست. تنها جدا شده قطعی تا به حال، جونیور برزیلی است. باید دید در ادامه به تعداد بازیکنان جذب شده اضافه خواهد شد یا خیر. اگر این اتفاق رخ دهد برای خالی شدن لیست بازیکن یا بازیکنانی از لیست کنار گذاشته می‌شوند.

با این حال باشگاه این اطمینان را دارد که علی علیپور و علیرضا بیرانوند حداقل تا پایان فصل در کنار تیم باقی می‌مانند و در بین راه جدا نمی‌شوند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =