بازرسی از میادین میوه و تره‌بار چهارمحال و بختیاری تشدید می‌شود

شهرکرد- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه افزایش قیمت بنزین تصمیم سران نظام بود، تاکید کرد: بازرسی سطح شهر و میادین میوه و تره‌بار استان از پس تشدید می‌شود.

الله‌کرم نصیری روز سه‌شنبه در نشست کمسیون هماهنگی امور تعزیرات حکومتی  چهارمحال و بختیاری خواستار تشدید بازرسی‌ها و پیگری جلسات به صورت ماهیانه شد و  تاکید کرد، افزایش قیمت کالا به بهانه افزایش قیمت، از سوی فروشندگان و خدمات دهندگان به هیچ عنوان پذیرفته نیست.

وی، از بازرسی‌های مشترک به عنوان یک راهکار خوب یاد کرد و از سازمان صنعت، معدن و تجارت، اصناف و تعزیرات حکومتی، خواست تا بازرسی‌ها را به صورت مداوم انجام و گزارشات را در اسرع وقت ارائه دهند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری، بر لزوم استفاده از ظرفیت اتحادیه‌ها در مواجه با گران‌فروشی تاکید کرد و گفت: اصناف موظفند تا هنگام گشت و بازرسی از بازرسان تخصصی هر صنف استفاده کنند.

نصیری، با بیان اینکه تمام کالاها باید برچسب قیمت داشته باشند گفت: متولیان امر موظفند در کمترین زمان بازرسی‌ها را انجام دهند و خاطیان را شناسایی و برای برخورد به مراجع قضایی معرفی کنند.

وی گفت: استفاده از ظرفیت ادارات و ارگان های مختلف از جمله بسیج اصناف در مقطع کنونی می تواند راهگشا باشد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری همچنین در خصوص کنترل قیمت‌ها در خیابان کاشانی شهرکرد ، خواستار استفاده از بازرسان ویژه شد و گفت: در راستای اهمیت میوه در سبد خانوارها و کنترل قیمت میوه ، بازرسان اصناف و جهادکشاورزی و تعزیرات حکومتی به صورت روزانه از میدان میوه و تره‌بار بازرسی کنند.

به گزارش ایرنا، هم اکنون چهارمحال و بختیاری افزون بر ۳۰ هزار واحد صنفی فعال دارد.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =