باند سارقان خودرو درهرمزگان متلاشی شد

بندرعباس- ایرنا- رییس پلیس آگاهی هرمزگان گفت: باند هشت نفره سارقانی که دست به سرقت‌های متعدد خودروی سواری پراید در استان می‌زدند، شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ عبدالمجید کرمی عصر سه شنبه در این راستا افزود: درپی وقوع چندین فقره سرقت خودرو سواری پراید درمدل‌های سال ۱۳۸۵ تا ۱۳۹۰ درسطح شهرستان بندرعباس، پیگیری موضوع در دستورکار ماموران پلیس آگاهی هرمزگان قرارگرفت.

وی بیان داشت: اعضای این باند با شیوه وشگردهای خاص، خودروهای پراید را درمناطق ازدحام ترافیکی خودرویی، پارکینگ‌ها و معابر شلوغ، سرقت کرده و پس از اوراق نمودن، آن‌ها را به فروش می‌رساندند.

رییس پلیس آگاهی هرمزگان اظهارداشت: با انجام اقدامات پیچیده پلیسی وبررسی دوربین‌های مداربسته سطح شهر یکی از سارقان حرفه‌ای شناسایی و با هماهنگی قضایی دریک عملیات ضربتی دستگیرشد.

کرمی یادآورشد: متهم دربازجویی‌های اولیه به ۲۰ فقره سرقت با همکاری ۲ نفر دیگر اعتراف کرده است که درعملیاتی جداگانه متمهان به همراه پنج مالخر دستگیر شدند.

وی ادامه داد: سارقان دراعتراف‌های خود بیان داشتند خودروهای مدل پایین را از سطح شهر بندرعباس سرقت کرده و با انتقال آن به یک باب کارگاهی واقع درحاشیه شمالی شهر، آن را اوراق وقطعه‌های آن را به فروش می‌رساندند.

این مقام انتظامی هرمزگان با اشاره به این‌که تمامی محله‌های سرقت بازسازی شده و مالباختگان شناسایی شدند، خاطرنشان کرد: ۱۰ دستگاه از خودروهای به سرقت رفته قبل از اوراق شدن کشف و ۱۰ دستگاه خودرو دیگر نیز اوراقی شده که تحقیقات گسترده پیرامون برگشت اموال مسروقه به مالباختگان درحال انجام است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =