سعادتمند: استقلال نیاز به تزریق پول دارد

تهران- ایرنا- رییس سابق هیات مدیره باشگاه استقلال با تحسین عملکرد اخیر آبی‌پوشان، گفت: این تیم برای تداوم موفقیت‌های خود نیاز به تزریق پول دارد.

«احمد سعادتمند» اظهار داشت: دوست دارم در روزهایی که استقلال با صلابت و با اقتدار است مباحثی را مطرح کنم. در راستای اقتدار استقلال باید اتحاد باشیم و حواشی را از تیم دور کنیم. معتقدم در این شرایط بحث مهمی که وجود دارد بودجه باشگاه است، چرا اینکه استقلال باید در آرامش به کارش ادامه دهد تا موفقیت‌هایش تداوم داشته باشد. همچنین هواداران هم باید به هوش باشند تا به حواشی دامن نزنند.

وی افزود: یکی از مهمترین مواردی که استقلال در حال حاضر نیاز دارد و باید به آن توجه شود، تزریق پول به باشگاه است. باید در چارچوب قوانین در یکی از بانک‌های معتبر کشور حسابی حتی با نام باشگاه استقلال با حضور مدیرعامل باشگاه، دو نفر از اعضای هیات مدیره، دو پیشکسوت مثل علی جباری و حسن روشن، دو مدیر سابق باشگاه مثل فتح الله زاده و قریب این حساب را باز کنیم، تا با این کار مردم بتوانند به تیم محبوب خود کمک کنند و بر حسب اولویت از این حساب برای باشگاه هزینه شود.

سعادتمند ادامه داد: جمع شدن این پول باید به نظرم در ۵ بخش هزینه شود. بخش اول پرداخت قراردادها و پاداش کادر فنی و اعضای تیم است، چراکه تیم بزرگسالان ویترین باشگاه است. دوم هزینه برای تکریم پیشکسوتان باشگاه،  سوم هزینه در بحث آکادمی و تیم‌های پایه در کل کشور، چهارم هواداران در قالب بسته‌های حمایتی قرعه‌کشی و در نهایت مورد پنجم هزینه بخش زیرساخت‌ها و تجهیز و توسعه کمپ مرحوم ناصر حجازی است.

وی گفت: این کار می‌تواند سالی دو بار صورت گیرد. اعتقاد داریم که استقلال ۳۰ میلیون هوادار دارد و اگر یک میلیون نفر از این ۳۰ میلیون هوادار هر شش ماه یکبار ۵۰ هزار تومان هم به باشگاه کمک کنند ما هر شش ماه ۵۰ میلیارد بودجه در باشگاه داریم که با کمک هواداران و عاشقان استقلال جمع آوری شده است. به نظرم این طرح باید از خود من شروع شود و من به اندازه ۱۰۰ نفر از این سهام را برای خود بخرم و بعد حتی مدیر عامل و بازیکنان هم در این ماجرا شریک شوند.

رییس سابق هیئت مدیره باشگاه استقلال، خاطرنشان کرد: این همان سهام باشگاه است که قرار است خصوصی شود، اما با این تفاوت که این پول از طرف عاشقان استقلال جمع شده است. با این شرایط می‌توانیم آرامش کامل را در استقلال داشته باشیم. ‌ای کاش در این میان داوری‌ها هم حق استقلال را می‌دادند و اگر این طور بود استقلال در حال حاضر صدرنشین جدول بود و امیدواریم دوباره این تیم را در صدر آسیا ببینیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =