۱۲ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۲۰
کد خبرنگار: 2237
کد خبر: 83579367
۰ نفر

برچسب‌ها

رمز بیش از ۱۶ هزار کارت سوخت در گیلان حذف شد

رشت – ایرنا- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان از حذف رمز تعداد ۱۶ هزار و ۱۷ فقره کارت هوشمند سوخت طی دوهفته پس از اجرای قانون مدیریت مصرف سوخت و تغییر نرخ بنزین در استان گیلان خبر داد .

علی اصغر عباسی عصر سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا  با اشاره به حضور  شبانه روزی کارکنان این شرکت حتی در ایام تعطیلات برای رفع مشکلات ارباب رجوع پس از اجرای قانون تغییر نرخ و سهمیه بندی بنزین اظهار داشت: دوهفته پس از اعمال قانون در کشور تردد متقاضیان امور مربوط به کارت سوخت در ادارات تابعه همچنان دو تا سه برابر زمان عادی است.
وی بیشترین تقاضای مراجعان  به نواحی را به رمز گشایی ، حذف رمز و سایر مسائل مربوط به کارت سوخت مرتبط دانست  و افزود : روزانه فقط  در ناحیه مرکزی رشت،  میزان مراجعان به طور متوسط  ۴۲۰ تا ۵۰۰ نفر است .

وی اضافه کرد: از ابتدای آذر ماه نیز به طور متوسط حدود ۳۰۰ نفر برای حذف رمز کارت سوخت خود اقدام می کردند.

عباسی به بیشترین و کمترین تعداد حذف رمز در نواحی ۹ گانه تابعه این شرکت از روز بیست و پنجم  آبان تا نهم آذر ماه جاری اشاره و بیان کرد: بیشترین حذف رمز کارت سوخت مربوط به نواحی  مرکزی رشت با پنج هزار و۲۱۰ فقره و  کمترین آن رودبار با ۷۵۸ فقره حذف رمز کارت سوخت دانست.
 
وی تصریح کرد: طی همین مدت ؛ در ناحیه لاهیجان با دو هزار و ۹۴۷ , تالش با یک هزار و ۶۴۹ و بندر انزلی با یک هزار و۱۰۴ فقره در رتبه های بعدی بعد از ناحیه مرکزی رشت از نظر انجام عملیات حذف رمز کارت سوخت قرار داشته اند.

گیلان دارای ۱۲۳ باب جایگاه عرضه کننده سوخت مایع و یکصد جایگاه سوخت طبیعی است.

از بیست و چهارم آذرماه بنزین  دوباره سهمیه بندی شد و طبق اطلاعیه شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی، قیمت بنزین معمولی سهمیه‌ای هر لیتر یک هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت بنزین معمولی غیرسهمیه‌ای به ازای هر لیتر سه هزار تومان خواهد بود و همچنین قیمت بنزین سوپر هر لیتر سه هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شده است..

بر مبنای اطلاعیه شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی، سهمیه کامل آبان خودروهای شخصی از بامداد جمعه ۲۴ آبان ماه به کارت سوخت شخصی آن‌ها واریز می‌شود و این سهمیه به مدت شش ماه قابل ذخیره است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =